Sýkořice – Oráčov
0:5 (0:1)

Už od začátku zápasu hosté soupeře přehrávali, ale chybělo přesné zakončení a navíc sýkořickou branku hájil dobře chytající Růžička. Překonat se ho podařilo do konce první půle jen jednou, když se ze skrumáže před brankou trefil kanonýr Jeníček – 1:0. Sýkořice si pár slibných šancí rovněž vytvořila, ale branka z nich nepadla.

Po změně stran Oráčovští soupeře přehrávali ve všech směrech a potvrdili to i čtyřmi góly, které rozvlnily sýkořickou síť. Akci vedoucí k druhé brance rozjel P. Katona, který postupoval ze strany sám na brankáře a přihrávkou našel ještě lépe postaveného Jeníčka, jenž dával do prázdné branky – 2:0. Chvíli nato ve vápně Tokar sklepl balon hlavou na Jeníčka, jehož následná rána z voleje skončila za zády Růžičky – 3:0. Čtvrtý gól přidal Pfajfer, který hlavou přehodil gólmana. Poslední slovo měl Tokar, jenž po narážečce s Jeníčkem uklidil balon do branky – 5:0.

Sýkořice: Růžička D. – Linc M., Voráček, Brabec, Šulc – Prach, Mutinský, Tesárek, Vančura, Šnóbl, Linc P. starší, který nastoupil ke svému poslednímu zápasu a vystřídal ho jeho syn (Linc P. ml.). Střídání: Karas, Zelenka.

Oráčov: Kratochvíl – Vachtl R., Altman (60. Flajšingr), Katona P., Paulus – Tokar, Katona P., Pfajfer, Vachtl S. – Šťastný, Jeníček.