„První půlhodina byla z naší strany velmi dobrá, vytvořili jsme si asi čtyři tutovky a kdybychom je proměnili, bylo by po fotbale. Přesto se vedení ujali hosté, když se krásně trefil Fiala, nicméně Sattler šťastnou střelou hned o minutu později vyrovnal," popsal první poločas kouč Chmelařů Jan Křikava a pokračoval v hodnocení druhé půle.

„V druhém poločase bylo znát, že jsme se v zimě moc nescházeli a trochu jsme odešli fyzicky. Hra se malinko srovnala a až v 79. minutě rozhodl Sajner. Podle průběhu hry to bylo spravedlivé vítězství, i když tam byl za stavu 1:1 sporný okamžik, kdy se mohla po zákroku našeho gólmana kopat penalta. Rozhodčí však posoudil, že k zákroku došlo až poté, co Aksamit chytil míč."

Také čtěte: Schopných absolventů odborných škol je málo

Trenér Jesenice Bedřich Bočánek k utkání řekl: „Mutějovice vstoupily do zápasu impozantně, vytvořili si několik šancí, ale naštěstí pro nás je neproměnily. Přestože byl soupeř lepší, dlouho jsme drželi nadějný výsledek 1:1 až došlo k tisíciprocentnímu penaltovému zákroku na Mutinského od Aksamita, ale rozhodčí asi v zimě dostali instrukce s penaltami šetřit."

Chmel Mutějovice: Aksamit – T. Roubík, Křikava (61. Koláček), Melč, T. Čuda – Staněk, L. Roubík, Kapoun, Sattler (75. Rosa)– Mostafa Ibrahim (92. Borský), Sajner

FC Jesenice: Řehoř – Altman, P. John, Kohout, Mutinský (85. Kapoun) – Horvát, Pfejfer, J. John, Tesař – Jeníček. Fiala (72. Beneš)