Krátce po úvodním výkopu našla Kutílková zpětnou přihrávkou Alžbětu Brabcovou, která střelou na zadní tyč otevřela skóre. Zanedlouho se domácí hráčky zaradovaly podruhé, když Churanová proměnila samostatný únik.


Na začátku druhého dějství přišly zmatky ze strany domácích. Mělník zahrával rohový kop a vlivem špatné komunikace v malém vápně si Vajcová nešťastně sklepla míč do vlastní branky. Na to ihned odpověděla Pázlerová, která střelou do šibenice zvýšila opět na rozdíl dvou branek. Poté podržela domácí brankářka Dolejšová, když vykryla střelecký úhel útočnice a zmařila tak stoprocentní šanci hostí. V závěru pečetila výhru Lvic opět Pázlerová ranou z pětadvaceti metrů. 


„V prvním mistrovském utkání byla znát nerozehranost. Byla tam spousta nepřesností, ale s výsledkem jsem spokojen, i když naše hra postrádala lehkost a přesnost, z čehož se musíme poučit do dalších zápasů,“ zhodnotil duel trenér Lvic Miroslav Macák, který vyzdvihl výkon brankářky Dolejšové. „Patří jí velká pochvala. Zmařila obrovskou příležitost Mělníka a v důležitých chvílích zachovala chladnou hlavu.“


SK Pavlíkov: Dolejšová – Brabcová Adéla, Bártová, Vajcová, Šarlingrová – Kieryková, Brabcová Alžběta, Andrová – Churanová, Pázlerová, Kutílková. Střídala: Seidlová. 


Autor: Alžběta Brabcová