„Bohužel jsme navázali v domácím prostředí na tu naší režii. Nemůžu říci, že bychom hráli špatně, spíš bych kluky i pochválil. Jenže gól vstřelili pouze hosté,“ krčil rameny kouč Tatranu Pavel Koutenský.

Domácí Tatran si v první půli vytvořil tři solidní možnosti. První z nich spálil Dolák, poté Omovie přihrával před prázdnou branku, ale žádný z jeho spoluhráčů se k míči nedostal. V 32. minutě pálil ze strany Vild, ale Měsíček jeho pokus zneškodnil.

„V první půli jsme byli určitě lepší a nebezpečnější. Bohužel ale nemáme žádného střelce, který to dokáže dostat za brankovou čáru,“ litoval Koutenský.

Po změně stran se hrál vyrovnaný fotbal s minimem šancí a zdálo se, že kdo dá gól, ten vyhraje. To také nakonec platilo. V 62. minutě se po autovém vhazování Tatranu zmocnili míče hosté, přišel dlouhý nákop, ke kterému měl nejblíž Stuchl, avšak při snaze odhlavičkovat balon Zachovi ho špatně trefil, míče se zmocnil Vašut a poslal ho do prázdné brány.

Domácí si v závěru vytvořili několik standardních situací, po jedné z nichž nebezpečné hlavičkoval Kučera, ale branku netrefil. „Myslím si, že jsme prohráli nezaslouženě, ale na to se nehraje a opět jsme doma padli. Výkon nebyl špatný, ale hrajeme víceméně bez útoku. Kingsley Omovie nedokázal zopakovat výkon z Loun, i když proti němu hráli lepší hráči,“ dodal tatranský lodivod.