Hlasujte pro nejlepšího brankáře zde

Hlasujte pro nejlepšího obránce zde

Hlasujte pro nejlepšího záložníka zde

Hlasujte o nejlepšího útočníka zde

Jednoho brankáře, obránce, záložníka a útočníka. Vybrat ze čtrnácti týmů ty nejlepší hráče není pochopitelně vůbec jednoduché a hlavně každý bude vždy tvrdit, že je lepší někdo jiný. Každá soutěž, ve které hlasuje více lidí než jeden, má tento problém, ale názory většiny mohou být brány jako ukazatel něčeho.

Do jaké míry bude naše anketa „spravedlivá", určit nemůžeme, ale můžeme tomu pomoct. Tím, že na internetu dáme hlas hráčům, kteří opravdu okresní fotbal zdobí, hrají bojovně, technicky, agresivně, v duchu fair play, přemýšlí a jsou autoritou. Každého zdobí něco.

V nominaci máme velkou tlačenici na ofenzivních postech, dokonce se objevilo mnohem více nominací na záložníky a útočníky než na obránce. Jakoby všichni zatím souhlasili s prvními třemi hráči, které nominovali trenéři. Přesto se pětka doplnila z vašich příspěvků.

Post brankáře je v týmu určitě jeden z nejdůležitějších, i tady bude velmi těžké vybírat toho nejlepšího. Všichni mají totiž obrovské kvality a rozhodně by mohli chytat i výš, než jen v okresní soutěži, mnozí tam také už byli…

Jelikož se nám dostalo více žádostí o prodloužení termínu hlasování, rozhodli jsme se vám vyhovět. Soutěž bude tedy probíhat až do úterý 5. února! Máte dost času na to, vyplňovat tištěné kupony a hlasovat na našem webu.

Pravidla jsou jednoduchá, stačí vyplnit jméno k příslušnému postu. Není povinností vyplňovat všechna čtyři jména. V nominaci se nám objevila jedna dvojice bratrů, a to Radek a Martin Poláškovi. Každý na jiném postu, ale ze stejného týmu. Máme zde zástupce z dvanácti celků, pouze z Kolešovic a Branova není nikdo nominován.

Nejpočetnější zastoupení mají barvy Zavidova – tři, což také odpovídá postavení v tabulce bez ztráty bodu. Hráči jsou přiřazeni ke klubům, kde působili na podzim 2012, ne k mateřským klubům, pozor! Berte tedy také ohled na to, jakou výkonnost měli fotbalisté  pouze na podzim.  Ať zvítězí ti nejlepší!