Městečko – Žebrák 2:2 (0:2)

Městečko mělo slabší začátek, když hned ve 2. minutě brankář nevyběhl na balon a šanci domácí hasili skluzem, který rozhodčí posoudil jako penaltový zákrok. Hosté se tak ujali vedení – 0:1. Ohnivci byli aktivnější a vytvořili si několik nadějných příležitostí. Trefit se mohl J. Urban, ale dvakrát neuspěl. Naopak po autovém vhazování Žebráku zůstal na velkém vápně nepokrytý hráč, jehož střelu někdo tečoval a na změnu směru neměl šanci Kopernický reagovat – 0:2.

Po přestávce měli domácí další šance, ale na branku si museli ještě chvilku počkat. Největší příležitost změnit skóre měl Bestajovský, který se ocitl sám před brankářem, ale ten mu to vyrazil Zanedlouho pálil Langmajer z penaltové pozice, ale balon odkopl z brankové čáry zdický hráč. Dvacet minut před koncem přišla konečně branka. Po centru Procházky dal hlavou na 2:1 Langmajer. Na druhé straně hosté také hrozili, většinou z centrů ze strany. Jednou už byl Kolednický překonán, ale míč odkopl z brankové čáry O. Kučera. Městečko se dočkalo vyrovnání deset minut před koncem, když se po faulu na Fratinu kopala penalta, kterou Bestajovský proměnil – 2:2. „Brankář si na míč sice sáhl, ale nakonec se dostal až do sítě,“ podotkl k pokutovému kopu trenér Jansa. Domácí chtěli vyhrát a dál pokračovali v tlaku. Dokonce se jim podařilo dát i třetí gól, ale ten nebyl Fratinovi uznán. „ Podle mého názoru byl regulérní. Sklepl si balon na prsa a z otočky ho dal do branky, ale rozhodčí ho pro údajný faul neuznal,“ popsal situaci Jansa.

"Mrzí mě, že jsme zase museli v utkání dotahovat, protože to nám moc nevyhovuje. Přestože jsme si řekli, že si na to dáme pozor. Takže tohle se nám moc nepodařilo. Kluci zápas odbojovali a musím je pochválit za to, že bojovali i za nepříznivého stavu nakonec je z toho alespoň ten bod,“ hodnotil zápas trenér Stanislav Jansa.

SK Ohnivec Městečko: Kopernický – Kučera O., Langmajer, Hadrava, Procházka – Fratina, Wohl, Urban J., Šnídl J. – Zelenka (80. Hégr), Bestajovský.