Baník Libušín – Ohnivec Městečko 3:2 (2:1)

Uběhlo sotva čtvrt hodiny, a brankář Ohnivců Melč musel již dvakrát lovit balon ze své sítě. Nejprve se po individuální akci domácího stopera Sejtarija dostal míč k Pucholtovi, který otevřel skóre utkání, a hned o minutu později přidal Vavroch druhou branku, která však byla velmi sporná, neboť vyrazil míč Melčovi z ruky. Hosty dva inkasované góly nijak nepoložily a měli několik dobrých možností ke snížení. Ve 43. minutě se dočkali, když odražený míč dorazil do sítě Urban – 2:1.

Hosté pokračovali v aktivní hře i po změně stran a v 54. minutě se dočkali vyrovnání. P. Šnídl obešel ve vápně stopera a zavěsil – 2:2. Vyrovnané utkání nakonec rozhodl v 71. minutě Obradovič – 3:2

„Bodovat se v Libušíně určitě dalo. Sice jsme prohrávali 2:0, ale dokázali jsme vyrovnat a poté už to bylo o jediné chybě, kterou jsme bohužel udělali my, což je škoda. Trochu mě zklamalo, že ne všichni hráči měli před zápasem příkladnou životosprávu. Asi se na nich projevilo sobotní pálení čarodějnic," nechal se slyšet kouč Městečka Stanislav Jansa, který se ještě vrátil k druhému inkasovanému gólu. „Podle mě vůbec neměl platit, protože tam byl jasný faul na brankáře, kdy přestali téměř všichni hrát. To paní, nebo slečna, která pískala, hrubě nezvládla."

Ohnivec Městečko: Procházka – Zuska – J. Kučera (35. Fratina), Heger, Hadrava (64. O. Kučera) – Mácha, Urban, Červenka, Ryba – P. Šnídl, Rada (71. Hajný).