Braškov – Ohnivec Městečko 1:1 (1:0), p.k.: 4:5

Do první větší šance se dostali hosté, když se v 15. minutě Urban uvolnil ve vápně, domácí hráč ho stáhl a Urban se dožadoval penalty, za což inkasoval žlutou kartu. V 21. minutě domácí zahrávali rohový kop, na který si naběhl Jaroš a hlavou poslal Braškov do vedení – 1:0. Domácí byli poté lepším týmem, ale skóre se do poločasu nezměnilo.

V druhé půli byli naopak aktivnější hosté, přesto mohli inkasovat podruhé, avšak Městečko zachránil brankář Procházka, který střelu domácího hráče vyškrábl na roh. Hosté se dočkali vyrovnání v 69. minutě, kdy Šnídl napálil balon z nulového úhlu do braškovského obránce Chudoby, od kterého se odrazil balon přímo do sítě – 1:1. Městečko mohlo v závěru rozhodnout, ale nestalo se, přesto si Ohnivci připsali o bod více, když zvítězili v penaltovém rozstřelu. Po zisku dvou bodů se Městečko posunulo na předposlední místo.

„Se ziskem dvou bodů jsem spokojen, přesvědčili jsme se, že můžeme hrát s každým. Jsou to naše premiérové body zvenku v této soutěži," uvedl trenér Městečka Stanislav Jansa.

Ohnivec Městečko: Procházka – Loder, Zuska, Heger, Fratina – Ryba, Hadrava, Urban, Kučera (72. J. Šnídl) – Mácha, P. Šnídl . ⋌