SK Ohnivec Městečko – FK Hředle 2:5 (1:2)

Oba týmy nastoupily v nekompletních sestavách a méně to bylo znát na týmu Hředlí, který se od úvodních minut chopil taktovky, kterou poté třímal po celý zápas. Do dvoubrankového vedení dostal Hředle dvěma trefami Bechner. Na tyto trefy dokázal Ohnivci odpovědět hlavičkou J. Urbana. Do poločasové pauzy, tak šli hosté s mírným náskokem.

Z druhého poločasu neuteklo ani pět minut a Bechner zkompletoval svůj hattrick. Ohnivci se před bránu Hředlí dostávali zřídka a tak hrozili opět hosté. Nejprve nádherné sólo přes polovinu hřiště předvedl Vitner, jehož akce skončila na tyči, další dobrou příležitost měl Pelc. Míč poskakující po brankové čáře nakonec uklidil Zuska na rohový kop. Skóre se měnilo až díky Vodrážkovi – 1:4. Ohnivci odpověděli střelou P. Šnídla, která korigovala výsledek – 2:4. Svůj velmi dobrý výkon nakonec deset minut před koncem korunoval Sláma, který se prosadil přes nedůraznou obranu Městečka a uzavřel skóre na 2:5. „Pro nás to bylo vůbec první přípravné utkání v zimní části a v podstatě první kontakt s balónem během přípravy. Podle toho také utkání z naší strany vypadalo. Prohráli jsme 5:2 a i když výsledek není až tak podstatný, byl pro nás varováním a do mistrovských zápasů se musíme zlepšit naprosto ve všem. Hra postrádala z naší strany přesnost, rychlost, důraz, prostě všechno. Dá se říci, že toto utkání nevybočilo z trendu našich prvních jarních příprav," nebyl příliš spokojen s výkonem svého mužstva trenér Městečka Stanislav Jansa, který není spokojen ani s probíhající zimní přípravou.

„S přípravou celkově příliš spokojen nejsem. Tréninková docházka je dost mizerná, i když soustředění, které jsme absolvovali na konci února bylo jedno z nejlepších, co se týče účasti, ale bohužel se nám na něj nepodařilo navázat a v poslední době je účast na trénincích dost nízká. Čekáme, až nám dovolí čas trénovat i venku, protože v týdnu se obtížně scházíme, neboť někteří hráči mají pracovní povinnosti mimo rakovnický okres a pak se nestíháme za světla sejít, takže chodíme trénovat v sobotu, ale odpoledne přes týden to nejde," uvedl Stanislav Jansa, který zároveň dodal, že kádr zatím zůstává v podstatě totožný.
„Změny v kádru v podstatě neproběhly. Zatím pouze jednáme o prodloužení hostování Zusky z Kolešovic a dále je v jednání jeden hráč mimo náš region, ale jméno zatím prozrazovat nebudu."

Branky: Jiří Urban, Petr Šnídl – Denis Bechner 3x, Martin Vodrážka, Jan Sláma
Ohnivec Městečko: Procházka – Zuska – J. Kučera, Heger, Fratina – O. Kučera, Urban, Ryba , Patrice – Mácha, P. Šnídl, hokejově střídal Prokop.
Trenér: Stanislav Jansa

FK Hředle: Malinovský – Klátil, Došek, Minařík, Somol – Vodrážka, Vitner, J. Sláma, D. Šmíd – Pichnarčík, Bechner, hokejově střídal Pelc.
Trenér: Josef Petráš ⋌