Unhošť – Městečko 2:0 (1:0)

Od úvodního hvizdu měli domácí očekávanou územní převahu. Hned ve 3. minutě podnikli rychlý útok, který však neproměnili. Unhošťští více drželi balón, ale Ohnivci pečlivě bránili a až na počáteční šanci je k ničemu dalšímu nepustili. Pak ale podcenil autové vhazování Hadrava, nechal odcentrovat útočícího hráče před branku, kde si nešťastně srazil míč do sítě stoper Zuska – 1:0. Na druhé straně zahrozil Šnídl, ale jeho dobrá střela mířila vedle.

Do druhé půle trenér Jansa pozměnil rozestavení, do útoku posunul Šnídla, do zálohy stáhl Bestajovského a Prokopa nahradil Makarský. První minuty byly ze strany Městečka trochu chaotické, ale postupně začali Ohnivci přebírat iniciativu. Kopala se řada rohů a dostali se k několika nebezpečným závarům. Největší šanci hostů promarnil Zuska, který na hranici pokutového území nastřelil pouze brankáře. Z podobné situace neuspěl ani Hajný, který pro změnu nastřelil obránce. Domácí vyráželi do rychlých protiútoků, při kterých se několikrát vyznamenal hostující brankář Procházka. Na brejk z 85. minuty již neměl, když jej přehodil Korpa – 2:0. V závěru ještě Procházka chytil jasnou šanci domácích, kteří se vyhnuli ofsajdové pasti a dva jejich hráči šli sami na brankáře.

„Trápí nás stará bolest, bohužel nedáváme góly. Máme nejhorší útok v lize, což se projevilo i v tomto zápase. Do aktivní hry se zapojuje minimum hráčů. Když se útočí, zbytek týmů zůstává stát a nepodporuje ofenzivu. Prohráli jsme hodně osobních soubojů, ale celkově naše hra nebyla až tak špatná. A především v druhé půli jsme měli několik velmi dobrých příležitostí, které jsem bohužel neproměnili," ohlédl se za dalším prohraným utkáním trenér Městečka Stanislav Jansa.

V předposledním podzimním kole hostí Městečko souseda v tabulce Nižbor a bude mít tedy jedinečnou možnost ukázat, zda do 1.B třídy právem patří.

Městečko: Procházka – Zuska – Heger (71. Ryba), Hadrava, Loder – Prokop (46. Makarský), J. Urban, P. Šnídl, O. Kučera – M. Bestajovský, Hajný.