Zlonice – Ohnivec Městečko 7:0 (3:0)

Vraždění neviňátek začalo ve Zlonicích již ve 13. minutě, kdy se prosadil Němec – 1:0. Poté řádil zlonický Demeter, který se nejprve v 25. minutě prosadil z penalty, druhý gól přidal o tři minuty později a v 68. minutě dokončil hattrick – 4:0. Hned o další dvě minuty později vstřelil svoji druhou branku v utkání a celkově pátou Němec, ani tehdy však nebralo brankovému přídělu do sítě Městečka konce. V 75. minutě se prosadil Špeta a v 85. minutě dokonal zkázu Městečka Vimr 7:0.

„Zápas se nám vůbec nepovedl, měli jsme už na samém začátku problémy se sestavou, někteří nám na utkání neplánovaně nedorazili. Řada hráčů to odehrála s nechutí, nevydali ze sebe všechno, pár hráčům to zase dost nešlo, a když potom pouhá třetina mužstva odehraje na své možnosti, nemůžeme pomýšlet na žádný slušný výsledek," byl zklamaný kouč Ohnivců Stanislav Jansa a dodal. „Zlonice s námi měly tentokrát velice snadnou práci, my jsme se dostali pouze k dvěma náznakům šancí a naše prohra byla tedy zasloužená."

Po další prohře má sestupující Městečko čtyřbodový náskok na poslední Nižbor a v závěrečných třech kolech ho tedy čeká především boj o čest.

Ohnivec Městečko: Procházka – Zuska – Hadrava, Heger, Ryba – Baba Musah, Urban, Prokop (64. J. Šnídl), Mácha – Hajný, Levko.