SK Lišany – Oh. Městečko 2:2 (1:1), n.p. 5:3

Dohrávka 10. kola se odehrávala za slunečného, ale velmi chladného počasí, na velmi těžkém terénu. Za necelou půlhodinu hry hvězdný záložník Ohnivců Petr Šnídl z první vyslal míč vápna, do vzduchu se zavěsil Patera a hlavou překonal brankáře Řepku. Do přestávky ale srovnal domácí Jelínek, když k němu propadl centr z rohu na první tyči.

Po dvou žlutých kartách byl vyloučen domácí Paseka, což byla pro Lišany docela velká komplikace, ale přes početní nevýhodu se rychlým přechodem střídající Feher dostal do vhodné střelecké pozice, gólman střelu vyrazil pouze k Roušavému a ten se v zakončení nemýlil – 2:1.

Následně však brankář Abrahám dlouhým nákopem našel Šnídla, ten poslal patou na nabíhajícího Hajného, který vyrovnal.

V závěru utkání byly k vidění šance na obou stranách, ale nerozhodný stav vydržel a šlo se do penaltového rozstřelu. Ten se v podzimní části ukázal jako silná zbraň domácích, kteří ze všech vyšli jako vítězové a povedlo se jim to i teď.

Střídající Miroslav Hajný, autor vyrovnávající branky, si byl vědom, že v Lišanech mohlo Městečko brát všechny body. „Vzhledem k sestavě je pro nás bod dobrý, vzhledem k poločasové přesilovce jsme bodů mohli mít víc. Po oprávněné červené jsme sice tlačili domácí, ale jen po vápno. Při jejich nebezpečných brejcích nás podržel Abrahám. Závěr byla už jen křeč,“ přiznal Hajný.

Domácí gólman Zdeněk Řepka byl z výsledku zklamaný. „Vůbec jsme nevyužili toho, že máme běhavější a rychlostně lepší tým. Kuriozitou bylo zapomenutí karet rozhodčím Šváchou v kabině v prvním poločase. Proto nikdo netušil, že Paseka už jednu žlutou kartu má,“ bral s humorem kuriozitu Řepka.