II. třída - 25. kolo

Ol. Rakovník - FC 05 Zavidov B 4:1 (1:1) – (Číhař 3, Eck – Kraus A.), ČL Kolešovice - SK Lišany 4:0 (3:0) – (Daniš 2, Matějovský, Polánek D.), So. Janov - FK Hředle 0:5 (0:3) – (Bechner 3, Sláma, Vitner), SK Lány - FC Jesenice 1:2 (0:0) - (Humr – Worofka, Jeníček), FK Kněževes - SK Pavlíkov 3:3 (2:1) – (Hanych2, Vrábík – Škrlant, Polcar, Gebhart T.) – pok. kopy 5:4 (Hrubý), SK Senomaty - SK Rakovník B 2:5 (2:1) – (Vávra, Karnold – Galia, Plaček, Gašpárek, Hamouz, Sklenka), FC PO Olešná - Sp. Lužná1:5 (1:2) – (Telvák P. – Grill 2, Vejvoda 2, Šnajdr).
1. Ol. Rakovník 25 19 2 1 3 70:28 62
2. FK Hředle 25 17 3 1 4 60:25 58
3. FK Kněževes 25 16 4 0 5 81:35 56
4. SK Rakovník B 25 15 4 1 5 86:30 54
5. FC Jesenice 25 14 1 0 10 73:44 44
6. Sp. Lužná 25 12 1 1 11 59:50 39
7. FC PO Olešná 25 10 2 3 10 52:59 37
8. So. Janov 25 8 3 4 10 27:46 34
9. SK Senomaty 25 8 2 1 14 55:79 29
10. FC 05 Zavidov 25 7 1 5 12 48:63 28
11. SK Lány 25 6 1 4 14 35:63 24
12. SK Lišany 25 4 5 2 14 32:85 24
13. ČL Kolešovice 25 5 0 5 15 32:57 20
14. SK Pavlíkov 25 5 0 1 19 31:77 16

III. třída - 21. kolo

TJ Šanov - T.J. Roztoky 0:1 (0:1) – (Kněžík), So. Branov - So. Kroučová 3:5 (2:1) – (Choc, Jeníček, Krátký - Husák 4, Kováčik), TJ Čistá - So. Sýkořice 1:5 (1:1) – (Votroubek R.- Kotchera, Hříbal, Slabý, Vančura, Richter), TJ Slabce - So. Srbeč 6:2 (2:2) – (Čiha 5, Fencl – Voborník, Brož), Sp. Řevničov - So. Pustověty 4:2 (2:0) – (Pedál, Prokop, Hošek, Bechyňský – Truksa, Kameník), Sj. Chrášťany - B. Lubná 0:2 (0:1) – (Komín, Trejbal) – v 75. min. předčasně ukončeno pro silnou bouřku a špatnou viditelnost na hřišti. Utkání se na základě oboustranné dohody bude opakovat 18.6.2016 od 18:00 hodin na hřišti Sj. Chrášťany.
1. So. Kroučová 21 16 0 0 5 78:37 48
2. So. Sýkořice 21 13 3 2 3 63:22 47
3. B. Lubná 20 12 2 1 5 46:29 41
4. So. Pustověty 21 10 2 3 6 53:41 37
5. So. Branov 21 10 2 1 8 50:46 35
6. T.J. Roztoky 21 9 2 4 6 42:39 35
7. TJ Slabce 21 8 4 0 9 43:49 32
8. Sj. Chrášťany 20 7 4 1 8 39:38 30
9. Sp. Řevničov 21 7 2 2 10 38:43 27
10. TJ Čistá 21 5 0 3 13 46:59 18
11. So. Srbeč 21 4 1 2 14 49:106 16
12. TJ Šanov 21 2 0 3 16 20:58 9

IV . třída - 21. kolo

FK Kounov - SK Oráčov 0:3 (0:2) - (Bařtipán 2, Souček), FK Kněževes B - ČL Kolešovice B 6:0 (0:0) – (Lenner 3, Žemlička 2, Kyncl), FC PO Olešná B - SK Mš. Žehrovice 1:2 (1:1) – (Telvák P. – Vrbeník, Husák), So. Panoší Újezd - SK Senomaty B 0:5 (0:3) – (Vávra 3, Hudák, Kukla), B. Rynholec - So. Petrohrad 8:1 (5:0) – (Beran 3, Milfait 3, Stránský 2 – Pros), So. Ruda – volno.
1. B. Rynholec 19 18 0 0 1 92:13 54
2. FK Kněževes B 19 13 1 1 4 59:35 42
3. SK Oráčov 20 12 1 0 7 61:46 38
4. So. Petrohrad 19 11 2 0 6 55:39 37
5. SK M. Žehrovice 19 10 2 2 5 58:39 36
6. ČL Kolešovice B 19 7 0 2 10 43:54 23
7. So. Ruda 19 7 0 0 12 34:47 21
8. SK Senomaty B 19 6 0 2 11 49:66 20
9. FC PO Olešná B 19 5 1 1 12 39:51 18
10. FK Kounov 19 4 1 0 14 27:61 14
11. So. Panoší Újezd 19 3 1 1 14 17:83 12

Autor: Jaroslav Kraus, Miroslav Elsnic