FC Olešná – SK Lány 1:2 (0:0)

Nejprve své domácí spoluhráče uklidnil a podržel brankář Pavlíček, který vyrazil střelu Dudášika z přímého volného kopu na roh. Hra postrádala hezký vzhled, střední záložníci byli na hřišti jako ne tenise a plno soubojů a nepřesných míčů na kráse nepřidalo.

R. Polášek se mohl prosadit ve 20. minutě, ale nastřelil pouze bránícího hráče. Tento styl hry přenesli hráči i do dějství druhého, ovšem Lány z něj dokázaly vytěžit víc, jejich přihrávky se zrychlily.

Nejprve se ve 49. minutě pěkně prosadil Pleiner hlavou po rohovém kopu Reichla a po patnácti minutách se nebál vystřelit Dudášik a na mokrém terénu projel míč Pavlíčkovi mezi nohama – 0:2. Olešná se trochu vzpamatovala a také se pokoušela ohrozit gólmana hostí.

Slibné možnosti měli R. Polášek a Drvota. Když Útočník Lán vyslal střelu na gólmana, zrodil se protiútok na druhé straně. Drvota přehodil ze 35 metrů vyběhlého Ziku, čímž zdramatizoval závěr utkání - 1:2.

Ke konci zápasu se do vápna „vetřel“ R. Polášek, kličky mu vyšly, pak ale prohrál souboj s protihráčem a nic z toho nebylo. Od hostů mohl skóre navýšit Reichl, Loskot, Vácha i Rajgl, ale stav utjání se nezměnil.

"Do sestavy se vrátili Rajgl a Vácha a na hře to bylo znát. Vynikající utkání odehrál Reichl. Body z Olešné jsou pro nás příjemné," konstatoval trenér Lán Milan Dvořák.

Olešná se v posledním zápase střetne s Kněževsí na jejím hřišti a lánští fotbalisté doma přivítají devítibodové Jesenice.

FC Olešná: Pavlíček -Jirásek, Hlavsa, Hecht, Pakši -Burian (46. Hubáček), Procházka, Ličman, Drvota - R. Polášek, M. Polášek.

SK Lány: Zika - Rybář V., Dudášik, Rajgl, Loskot - Rybář I., Pleiner, Vácha, Hladký - Švolba, Reichl (86. Putík).