II. třída - 18. kolo
Ol. Rakovník - Sp. Lužná 4:0 (0:0) – (Topinka, Číhař, Filip, Rous), FK Hředle - SK Pavlíkov 0:2 (0:1) – (Hamouz, Hink), ČL Kolešovice - FC PO Olešná 1:2 (1:0) – (/Polánek D. – Helebrant, Pakši), SK Senomaty - So. Janov 2:0 (0:0) – (Karnold, Katona), SK Lány - FK Kněževes 0:2 (0:1) – (Vrábík, Hanych), FC 05 Zavidov B - FC Jesenice 1:4 (0:1) – (Šmíd – Jeníček 3, Horvát), SK Lišany - SK Rakovník B 2:1 (0:0) –(Minařík, Řepka Z. – Nováček),

1. FK Kněževes 18 13 2 0 3 61:23 43
2. Ol. Rakovník 18 12 2 1 3 43:22 41
3. FK Hředle 18 11 3 1 3 37:20 40
4. SK Rakovník B 18 11 2 1 4 67:19 38
5. FC PO Olešná 18 8 2 2 6 35:37 30
6. FC Jesenice 18 9 1 0 8 51:31 29
7. So. Janov 18 7 2 3 6 21:27 28
8. Sp. Lužná 18 7 1 1 9 34:34 24
9. SK Senomaty 18 6 2 1 9 41:55 23
10. FC 05 Zavidov 18 6 0 4 8 36:44 22
11. SK Lišany 18 4 3 2 9 26:55 20
12. SK Lány 18 4 1 2 11 23:49 16
13. ČL Kolešovice 18 4 0 3 11 24:45 15
14. SK Pavlíkov 18 3 0 0 15 17:55 9

Střelci
22 – Jakub Číhař (Ol. Rakovník)
19 - Jakub Vávra (SK Senomaty),
15 - Lubomír Kozák (FK Kněževes),Tomáš Vodrážka (PO Olešná)
11 - Josef Vejvoda (Sp. Lužná), Jan Vrábík (FK Kněževes), David Jeníček (FC Jesenice ),
10 - Michal Fojtík (SK Rakovník B), Jan Plaček (SK Rakovník B),
9 - Jiří Jelínek (SK Lišany), Daniel Polánek (ČL Kolešovice), Jiří Hanych (FK Kněževes),
8 - Marek Tvrz (SK Rakovník B)
7 - David Brda (FC Jesenice), Milan Krejčí (FK Kněževes), Balý Zbyněk (FC Jesenice), Denis Scott Bechner (FK Hředle)

III. třída - 14. kolo
So. Srbeč - So. Sýkořice 1:7 (1:3) – (Hotový – Linc 2, Vančura, Hříbal, Lauber, Slabý, Kotchera), So. Branov - So. Pustověty 2:1 (0:1) – (Choc, Rasocha – Truksa), TJ Čistá - Sp. Řevničov 2:3 (0:3) –(Stárek R. 2 – Tóth, Petráček, Hošek), So. Kroučová - B. Lubná 1:2 (0:1) – (Husák – Volf, Komín), TJ Slabce - T.J. Roztoky 2:0 (1:0) – (Černý 2), Sj. Chrášťany - TJ Šanov 1:0 (1:0) – (Dvořák).

1. So. Kroučová 14 11 0 0 3 56:22 33
2. B. Lubná 14 9 1 1 3 34:18 30
3. So. Sýkořice 14 8 2 1 3 40:17 29
4. So. Pustověty 14 8 1 1 4 25:25 27
5. So. Branov 14 7 2 1 4 28:26 26
6. Sp. Řevničov 14 5 2 2 5 28:26 21
7. T.J. Roztoky 14 5 1 3 5 28:26 20
8. Sj. Chrášťany 14 3 4 1 6 23:25 18
9. TJ Čistá 14 5 0 2 7 31:25 17
10. TJ Slabce 14 3 3 0 8 19:34 15
11. TJ Šanov 14 2 0 3 9 10:33 9
12. So. Srbeč 14 1 1 2 10 22:67 7

Střelci
20 - Jan Husák (So. Kroučová)
15 - Adam Trejbal (B. Lubná)
11 - Radek Truksa (So. Pustověty), Tomáš Krátký (So. Branov), Luboš Vajnar (So. Kroučová), Jakub Trkal (So. Kroučová), Martin Hříbal (So. Sýkořice),
9 - Matěj Pudil (T.J. Roztoky),
7 - Roman Votroubek (TJ Čistá), Martin Tóth (Sp. Řevničov), Radek Choc (So. Branov)
6 - Jan Bureš (T.J. Roztoky), Pavel Bedenk (TJ Čistá),
5 - Daniel Dvořák (Sj. Chrášťany), Jaromír Knap (So. Pustověty), David Peteřík (So. Sýkořice), Vít Melichar (TJ Slabce)

IV . třída - 13. kolo – oprava výsledku
SK Senomaty B - FK Kněževes B 1:1 (1:1) – (Lenner - Vávra) - pok. kopy 4:5.

IV . třída - 14. kolo
FK Kounov - FC PO Olešná B 3:3 (1:2) – (Malík, Porcal M., Huttr – Kollmann, Sklenka, Mucha) – pok. kopy 3:2, SK Senomaty B - SK Oráčov 3:1 (1:1) – (Vávra 2, Kukla – Tokar), So. Ruda - So. Petrohrad 0:4 (0:4) – (Půta, Černý, Halámek L., Čmolík), So. Panoší Újezd - ČL Kolešovice B 0:4 (0:2) – (Jelen 2, Polánek D., Polánek J.), B. Rynholec - FK Kněževes B 8:0 (7:0) – (Beran 4, Matějka 3, Baroch), SK Mš. Žehrovice – volno.
1. B. Rynholec 13 12 0 0 1 57:8 36
2. SK Oráčov 13 10 0 0 3 48:24 30
3. FK Kněževes B 13 9 1 0 3 31:27 29
4. So. Petrohrad 12 8 0 0 4 38:21 24
5. SK M. Žehrovice 12 5 2 1 4 36:24 20
6. FC PO Olešná B 13 5 1 1 6 35:35 18
7. ČL Kolešovice B 12 5 0 1 6 37:37 16
8. So. Ruda 13 4 0 0 9 23:34 12
9. So. Panoší Újezd 13 2 1 1 9 14:54 9
10. FK Kounov 13 2 1 0 10 22:45 8
11. SK Senomaty B 13 2 0 2 9 20:52 8

Střelci
16 - Jaroslav Bařtipán (SK Oráčov)
13 - Milan Beran (B. Rynholec)
11 - Jakub Vávra (SK Senomaty B), Jakub Polánek (ČL Kolešovice B),
10 - Petr Kureš (SK M. Žehrovice), Jan Elsnic (SK Oráčov)
9 - Petr Kollmann (FC PO Olešná B), Martin Wittmayer (B. Rynholec),
7 - Filip Milfait (B. Rynholec), Daniel Polánek (ČL Kolešovice B), Lukáš Halámek (So. Petrohrad),Tomáš Stránský (B. Rynholec), Jan Pondělíček (So. Ruda), Jiří Matějka (B. Rynholec)
6 - Jiří Hubička (FK Kounov), Lukáš Dadák (B. Rynholec), Adam Jurča (So. Petrohrad),
5 – Slavomír Vachtl (SK Oráčov), Jakub Karas (FC PO Olešná B), Josef Žemlička (FK Kněževes B), Petr Sejpka (SK Oráčov)