Okr. pohár dorostu sk. A - 2. kolo
TJ Čistá - B. Lubná 2:3 (2:0) – (Denk, Tupý – Trejbal 3), FC05 Zavidov – volno.
1. FC05 Zavidov 1 1 0 0 4 : 0 3 ( 0)
2. B. Lubná 2 1 0 1 3 : 6 3 ( 3)
3. TJ Čistá 1 0 0 1 2 : 3 0 ( -3)

Okr. pohár dorostu sk. B - 2. kolo
ČL Kolešovice - Tn. Rakovník B 3:5 (2:3) – ( - Vitner A. 2, Schöler 2, Fehér), SK Lány - volno
1. SK Lány 1 1 0 0 7 : 4 3 ( 3)
2. Tn. Rakovník B 1 1 0 0 5 : 2 3 ( 3)
3. ČL Kolešovice 2 0 0 2 6 : 12 0 ( -6)

OP st. žáků - 9. kolo
Ch. Mutějovice - ČL Kolešovice 6:1 (3:1) – (Duchek 4, Tupý, Bejbl), SK Pavlíkov - TJ Roztoky 0:3, Sp. Lužná - TJ Slabce 3:0 (0:0) – (Hájek, Špála, Vejvoda), B. Rynholec - SK Lány 7:2 (2:2) – (Beran 3, Kříž 2, Dadák, Baroch), ESTA Oráčov - SK Senomaty 3:9 (Svatoň 3), Tn. Rakovník B - FC Po Olešná 0:1 (0:1) – (Sládek J.).
1. FC Po Olešná 9 7 0 2 47 : 9 21 ( 6)
2. Tn. Rakovník B 9 7 0 2 45 : 9 21 ( 6)
3. TJ Roztoky 9 7 0 2 41 : 7 21 ( 6)
4. TJ Slabce 9 7 0 2 24 : 10 21 ( 6)
5. B. Rynholec 9 6 0 3 39 : 13 18 ( 6)
6. Sp. Lužná 9 5 1 3 30 : 22 16 ( 4)
7. Ch. Mutějovice 9 5 1 3 25 : 19 16 ( 1)
8. SK Lány 9 3 0 6 24 : 32 9 ( -6)
9. SK Pavlíkov 9 2 1 6 12 : 29 7 ( -5)
10. SK Senomaty 9 2 1 6 20 : 38 7 ( -5)
11. ČL Kolešovice 9 1 0 8 6 : 62 3 ( -9)
12. ESTA Oráčov 9 0 0 9 7 : 70 0 (-12)

Okresní pohár starších žáků – Pohár hejtmana Středočeského kraje
Tn. Rakovník B – Ch. Mutějovice 0:1 (0:0) – (Duchek) – na pokutové kopy 5:4 postupuje Tn. Rakovník B
Okr. pohár ml. žáků - 4. kolo
SKP Rakovník - TJ Čistá 1:2 (1:1) – (Kadar – Kos 2), Sp. Lužná - Sp. Řevničov 6:2 (2:1) – (Vejvoda 5, Skácel – Fujera, Hladký), TJ Roztoky - SK Rakovník – 2.11.2010.
1. SK Rakovník 3 3 0 0 16 : 2 9 ( 6)
2. TJ Čistá 4 3 0 1 7 : 7 9 ( 3)
3. TJ Roztoky 3 2 0 1 8 : 3 6 ( 0)
4. Sp. Lužná 4 2 0 2 11 : 9 6 ( 0)
5. SKP Rakovník 4 1 0 3 3 : 10 3 ( -6)
6. Sp. Řevničov 4 0 0 4 3 : 17 0 ( -3)

Okr. pohár st. přípravek - 4. kolo
So. Janov - SKP Rakovník B 3:2 (0:1) – (Rais 2, Holátko), FK Kněževes - SK Pavlíkov 3:1 (1:1) – (Skála 3),
SKP Rakovník - Tn. Rakovník 1:3 (0:2) – (Beneš P. – Beneš J. 2, vlastní).
1. Tn. Rakovník 4 4 0 0 37 : 2 12 ( 6)
2. SKP Rakovník 4 3 0 1 24 : 4 9 ( 0)
3. SK Pavlíkov 4 2 0 2 7 : 13 6 ( 3)
4. So. Janov 4 2 0 2 5 : 17 6 ( 0)
5. FK Kněževes 4 1 0 3 4 : 16 3 ( -6)
6. SKP Rakovník B 4 0 0 4 3 : 28 0 ( -3)

Okr. pohár ml. přípravek - 4. kolo
So. N. Strašecí - Sp. Řevničov 2:3, SKP Rakovník - Tn. Rakovník 2:3 (0:0) – (Havel, Kulhánek – Minařík, Dunaj, Jelínek), SK Pavlíkov – volno.
1. Sp. Řevničov 4 2 2 0 10 : 7 8 ( 5)
2. Tn. Rakovník 3 2 1 0 8 : 6 7 ( 4)
3. SKP Rakovník 3 1 1 1 7 : 6 4 ( -5)
4. SK Pavlíkov 3 1 0 2 2 : 4 3 ( 0)
5. So. N. Strašecí 3 0 0 3 5 : 9 0 ( -6)

JAROSLAV KRAUS