Olympie dostala v Roztokách na frak. Odvezla si šestku

Roztoky /FOTOGALERIE/ – Na přípravný zápas v Roztokách, který byl zároveň generálkou, fotbalisté Olympie nebudou rádi vzpomínat. Tým hrající III. třídu porazil předloňského mistra okresního přeboru překvapivě vysoko 6:1.

23.8.2017

Fotbalisté Roztok v přípravném utkání rozdrtili Olympii 6:1.Foto: Alžběta Brabcová

„Začátek byl z naší strany trošku opatrný, ale po deseti minutách jsme zlepšili rozehrávku a využívali naší rychlosti, což přineslo hodně vyložených šancí. Olympie nás několikrát nachytala v ofsajdové pasti, ale i přesto jsme dokázali vstřelit šest branek. Bylo znát, že hosté nebyli v kompletní sestavě,” zhodnotil zápas autor druhého gólu Roztok Martin Fikejz.

Hrající vedoucí hostů Zdeněk Špimr doufá, že se z přípravného utkání Olympie poučí. „Určitě nám přineslo pohled, jak na tom před prvním mistrovským zápasem jsme. Rozdíl byl hlavně ve fyzické kondici a v prvním poločase v proměňování šancí. Druhý poločas už nebyla vůbec chuť se zápasem něco udělat. Budeme doufat, že dotáhneme v týdnu přestupy a příště v mistrovském zápase nastoupí jiná Olympie.“

Ptejte se on-line fotbalistky Michaely Šarlingrové

Rakovnicko - Hostem sportovního on line rozhovoru bude ve středu od 16 hodin fotbalistka SK Pavlíkov Michaela Šarlingrová.

Doprava má v krajském rozpočtu pohltit skoro šestinu peněz

Střední Čechy – Získat více peněz než letos – a také více utratit. Takové jsou finanční plány středočeských radních pro příští rok. Ti v pondělí posuzovali návrh rozpočtu, který rada za zasedání 5. prosince předloží krajským zastupitelům – s tím, že přidat by se mělo především na zlepšení dopravní obslužnosti a na podporu činnosti krajských příspěvkových organizací (zejména kulturních institucí a zařízení poskytujících sociální služby).

Hlasujte pro Sympaťáka 46. týdne 2017

Rakovník - Vážení čtenáři, díky vstřícnosti rakovnické porodnice vám na našich stránkách přinášíme fotky nejmladších obyvatel Rakovnicka. Přivítejte s námi na světě další miminka, narozená v době od 10. do 16. listopadu 2017.

U Bělče se srazila dvě auta. Dva lidé zemřeli, další tři transportoval vrtulník

Běleč - V lesním úseku poblíž obce Běleč na Kladensku se v sobotu patnáct minut před 17. hodinou čelně srazila dvě osobní auta. Nehoda má tragické následky: dva mrtví a tři zranění lidé. Po nehodě zůstaly osoby zaklíněné ve vozidlech. Na pomoc jim proto okamžitě letěl vrtulník. Pro dva z nich už bohužel zbytečně.