FC Jesenice – Olympie Rakovník 2:2 (2:0)

První poločas byl vyrovnaný, ale míč putoval častěji na kopačkách Olympie. V 18. minutě nastřelil Řenč břevno a o dvě minuty později orazítkoval Beneš Tyč. Rakovnická Olympie vypustila i pár střel přímo na gólmana, ale Jonáš zachytal dobře.

Ve 25. minutě utekl rakovnické obraně Kotek a svůj samostatný průnik korunoval vedením 1:0. Další gól zaznamenal Marek – 2:0. Po krátké přestávce tlačila více Olympie, ale té smůly… Beneš nastřelil opět dvakrát břevno. 52. minuta už byla k Rakovnickým milosrdnější a Šmíd svým dlouhým pasem vybídl pomocníka v dresu Olympie Asníka (jinak hráč Lhoty), který si nejprve položil obránce a pak se do meruny opřel levačkou a bylo to 2:1.

Dvacet minut do konce byla k vidění pěkná akce, když Tokar poslal míč proti noze na vápno Sýkorovi a bylo srovnáno – 2:2. Jeseničtí měli zajímavou šanci na to, aby šli do vedení, když poslali dlouhý míč na Kotka, toho ale Kopřiva v poslední chvíli vychytal. Pak Tokar nastřelil zase břevno a další šance nedal Křováček a Asník, když při jejich pokusech zaúřadoval dobře chytající Jonáš.

FC Jesenice: Jonáš – Cajthaml, Brda, Urik, Kučera – Cassas, Pacourek, P. John, J. John – Kotek, Reištetter. Hokejově střídali: Marek, Dlask, Altman, Lukáč.

Olympie Rakovník: Kopřiva – Křováček, Šmíd, Špimr, Beneš – Andrlík, Řenč, Kolář, Kalfiřt – Sýkora, Wittmann. Střídali: Asník, Bartyzal, Tokar.