Dorost SK Rakovník– Olympie Rakovník 3:6 (0:3)

Utkání začalo ve svižném tempu, ale ne ze strany rakovnického dorostu. Ten se trápí a trápí, neboť hráči hrají alibistický fotbal a ne vždy se plně koncentrují. Hned od úvodu tedy Olympie řídila celý průběh duelu a nutno podotknout, že měla zápas celou dobu pod kontrolou. Již po čtvrt hodině hry se vedení ujala Olympie Rakovník. Dorostenci mohli záhy odpověď na změnu skóre, ale brankář hostí Laštovka stál ve správný okamžik na správném místě.Místo vyrovnání přišel po hrubé chybě další trest ve formě zvýšení náskoku hostí. Aaby toho nebylo málo, dokázala Olympie po pěkné akci zvýšit skóre. Tentokráte již na3:0.

Do druhého dějství nevstoupili dorostenci opět dobře. Opět svými nepřesnými přihrávkami vybízeli svého soupeře, který naštěstí pro rakovnické dorostence, nedokázal vše potrestat. Olympie přidela vdruhém poločase další tři branky, dorostenci se dokázali také prosadit třemi brankami.

„Bylo to jedno znejhorších utkání vpřípravě. Jako trenér jsem absolutně nespokojený,“ uvedl po zápase trenér dorostenců BedřichKoch.

Branky: Hink 2, Závora– Pech 2, Uher, Beneš, Asník,Drvota

Dorost SK Rakovník: Lenner– Koloc (46. Tajbl), Houf, Tóth, Wittmann– jelínek, jirásek, Weis, Lupák (46. Hvězda)– Závora,Hink

Olympie Rakovník: Laštovka– Šmíd– Novák, Rek, Sováček– Pech, Cír, asník, Beneš– Uher,Drvota

Střídali: Krušberský, Kratochvíl