Okresní přebor – 22. kolo
Ol. Rakovník – SK Lány 5:1 (3:1) – (Číhař 3, Rous, Kolář – Humr), SK Pavlíkov – Sp. Lužná 0:3 (0:0) – (Fronk, Mašek A., Polanský), FC Jesenice – FC PO Olešná 5:2 (1:0) – (Brda 3, Pfeifer, Fiala – Telvák 2), FK Hředle – SK Senomaty 4:0 (2:0) – (Amauwah, Sláma, Bechner, Pichnarčík), ČL Kolešovice – So. Janov 0:2 (0:2) – (Sajner, Peták), FC 05 Zavidov B – SK Rakovník B 1:1 (1:0) – (Zuda – Krupička) – pok. kopy 3:5 (Galia), SK Lišany – FK Kněževes 0:7 (0:4) – (Kozák 3, Malafa 2, Hrubý, Žemlička).

1. Ol. Rakovník ⋌22 16 2 1 3 59:26 53
2. FK Kněževes ⋌22 15 3 0 4 74:28 51
3. FK Hředle ⋌22 14 3 1 4 48:22 49
4. SK Rakovník B ⋌22 13 3 1 5 74:25 46
5. FC Jesenice ⋌22 12 1 0 9 64:39 38
6. Sp. Lužná ⋌22 10 1 1 10 48:41 33
7. FC PO Olešná ⋌22 9 2 2 9 43:50 33
8. So. Janov⋌ 22 8 3 3 8 25:35 33
9. SK Senomaty ⋌22 8 2 1 11 50:66 29
10. FC 05 Zavidov ⋌22 7 0 5 10 42:52 26
11. SK Lány ⋌22 6 1 3 12 31:55 23
12. SK Lišany ⋌22 4 3 2 13 30:79 20
13. ČL Kolešovice⋌ 22 4 0 4 14 26:53 16
14. SK Pavlíkov ⋌22 4 0 0 18 23:66 12

Střelci
33 – Jakub Číhař (Ol. Rakovník)
22 – Jakub Vávra (SK Senomaty),
18 – Lubomír Kozák (FK Kněževes),
15 – Tomáš Vodrážka (PO Olešná)
14 – Josef Vejvoda (Sp. Lužná),
13 – David Jeníček (FCJesenice ),
12 – David Brda (FC Jesenice), Jiří Hanych (FK Kněževes), Jan Vrábík (FK Kněževes),
11 – Jiří Jelínek (SK Lišany),
10 – Martin Karnold (SK Senomaty), Michal Fojtík (SK Rakovník B), Jan Plaček (SK Rakovník B), Marek Tvrz (SK Rakovník B), Radek Šnajdr (Sp. Lužná)
9 – Patrik Telvák (FC PO Olešná), Daniel Polánek (ČL Kolešovice),
8 – Adam Vitner (FK Hředle), Denis Scott Bechner (FK Hředle),
7 – Milan Krejčí (FK Kněževes), Balý Zbyněk (FC Jesenice), Michal Reichl (SK Lány)

III. třída – 18. kolo
So. Sýkořice – T.J. Roztoky 1:1 (0:1) – (Kotchera – Maršík) – pok. kopy 4:3 (Linc M.), So. Branov – TJ Čistá 7:2 (4:1) – (Rasocha 3, Molo 2, Choc, Hlaváček – Jopa M., Kos), So. Kroučová – So. Pustověty 4:2 (0:1) – (Husák 2, Mindžak, vlastní – Truksa 2), B. Lubná – TJ Šanov 2:1 (1:1) – (Varyš, Trejbal – Cafourek T.), So. Srbeč – Sp. Řevničov 4:3 (1:2) – (Voborník 2, Kratina M., Sova – Hošek, Bechyňský, Petráček), TJ Slabce – Sj. Chrášťany 3:1 (1:1) – (Melichar 2, Mužík – Dvořák).

1. So. Kroučová ⋌18 13 0 0 5 66:33 39
2. So. Sýkořice⋌ 18 10 3 2 3 52:20 38
3. So. Branov⋌ 18 10 2 1 5 44:34 35
4. B. Lubná ⋌18 10 2 1 5 37:27 35
5. So. Pustověty ⋌18 9 2 2 5 43:34 33
6. T.J. Roztoky ⋌18 8 1 4 5 39:33 30
7. TJ Slabce ⋌18 6 4 0 8 32:41 26
8. Sp. Řevničov ⋌18 6 2 2 8 32:35 24
9. Sj. Chrášťany ⋌18 5 4 1 8 29:32 24
10. TJ Čistá ⋌18 5 0 3 10 42:44 18
11. So. Srbeč ⋌18 3 1 2 12 38:91 13
12. TJ Šanov⋌ 18 2 0 3 13 19:49 9

Střelci
24 – Jan Husák (So. Kroučová)
19 – Radek Truksa (So. Pustověty),
17 – Adam Trejbal (B. Lubná),
13 – Jakub Trkal (So. Kroučová),
12 – Martin Hříbal (So. Sýkořice),Tomáš Krátký (So. Branov), Luboš Vajnar (So. Kroučová),
11 – Matěj Pudil (T.J. Roztoky), Radek Choc (So. Branov)
8 – Daniel Dvořák (Sj. Chrášťany), Michal Rasocha (So. Branov), Jaromír Knap (So. Pustověty),
7 – Vít Melichar (TJ Slabce), Karel Mužík (TJ Slabce), Martin Tóth (Sp. Řevničov), Roman Votroubek (TJ Čistá)
6 – Filip Kotchera (So. Sýkořice), Petr Maršík (T.J. Roztoky), Jaroslav Slabý (So. Sýkořice), Jan Bureš (T.J. Roztoky), Pavel Bedenk (TJ Čistá), David Peteřík (So. Sýkořice), Václav Bičovský (So. Pustověty)

IV. třída – 18. kolo
So. Petrohrad – SK Mš. Žehrovice 2:2 (1:1) – (Čmolík 2 – Kmeť M., Kureš) – pok. kopy 5:4 (Čmolík), SK Senomaty B – ČL Kolešovice B 6:2 (2:1) – (Vávra 3, Zápal 2, Palkoska – Holeček, Prais), SK Oráčov – FC PO Olešná B 6:0 (3:0) – (Tokar 2, Bařtipán, Vachtl, Podolák, Souček), So. Ruda – FK Kněževes B 2:0 (2:0) – (Mrnka, Pondělíček), So. Panoší Újezd – B. Rynholec 1:5 (0:2) – (Polcar R. – Beran 2, Haužvic, Dadák, Milfait), FK Kounov – volno.

1. B. Rynholec ⋌16 15 0 0 1 70:11 45
2. SK Oráčov ⋌17 11 1 0 5 55:32 35
3. FK Kněževes B ⋌16 11 1 0 4 43:30 35
4. So. Petrohrad ⋌16 10 1 0 5 49:28 32
5. SK M. Žehrovice ⋌16 8 2 2 4 51:28 30
6. ČL Kolešovice B ⋌16 6 0 2 8 41:44 20
7. FC PO Olešná B⋌ 16 5 1 1 9 37:45 18
8. So. Ruda ⋌17 6 0 0 11 28:39 18
9. SK Senomaty B ⋌17 4 0 2 11 34:64 14
10. So. Panoší Újezd ⋌17 3 1 1 12 17:77 12
11. FK Kounov ⋌16 3 1 0 12 25:52 11

Střelci
19 – Jakub Vávra (SK Senomaty B),
18 – Milan Beran (B. Rynholec), Jaroslav Bařtipán (SK Oráčov),
15 – Petr Kureš (SK M. Žehrovice)
11 – Jakub Polánek (ČL Kolešovice B),
10 – Martin Wittmayer (B. Rynholec), Jan Elsnic (SK Oráčov)
9 – Lukáš Dadák (B. Rynholec), Filip Milfait (B. Rynholec), Lukáš Halámek (So. Petrohrad), Petr Kollmann (FC PO Olešná B),
8 – Jan Pondělíček (So. Ruda), Daniel Polánek (ČL Kolešovice B), Jiří Matějka (B. Rynholec),
7 – Jiří Hubička (FK Kounov), Tomáš Stránský (B. Rynholec), Josef Žemlička (FK Kněževes B), Jiří Kříž (FK Kněževes B)
6 – Slavomír Vachtl (SK Oráčov), Jakub Karas (FC PO Olešná B), Adam Jurča (So. Petrohrad), Miroslav Čmolík (So. Petrohrad).