Olympie Rakovník – FK Hředle 2:1 (1:0)

Mrazivé dopoledne (přesto však perfektně nachystaný nově vybudovaný umělý povrch) si hráči II. a III. třídy zpestřili přátelským zápasem. Nejprve se hrálo nahoru – dolů a mírnou převahu měly Hředle. K zakončení se ale moc nedostávaly, až na jedno nastřelené břevno.

Ve 21. minutě mohl Sýkora kopat pokutový kop za faul na hranici vápna. Zkušený fotbalista ji proměnil a Olympie se ujala vedení – 1:0. V pěkné šanci se ocitl Došek, který si dvakrát po sobě vyjel z postu stopera, ale mířil vedle. Ani přímý volný kop hostí neskončil v síti.

Druhá část byla spíše v režii Hředel, ale jen platonicky. Větší ohrožení branky produkovali hráči Olympie, kteří unikali po brejcích. Dyršmíd i Sýkora měli šance, ale chyběl klid. Nakonec se domácím podařilo zvýšit po trefě Dyršmída v 75. minutě. Na to ještě stačil zareagovat střídající Ďurina 8 minut před koncem – 2:1.

Olympie Rakovník: Kopřiva – Křováček, Šmíd, Špimr, Týče – Cír, Sýkora, Kolář, Kalfiřt, – Dyršmíd, Plánička. Střídal Wittmann. Trenér Jan Bechyně.

FK Hředle: J. Melč – Roubík, Došek, Bureš, Klátil – Vodrážka, J. Sláma, Haluza, M. Sláma – Jan Koukal, Jar. Koukal. Střídali: Ďurina a Skoupý. Trenér Miroslav Sláma.