OP dorostu - 7. kolo
Tn. Rakovník – TJ Roztoky 0:2

Tabulka po podzimní části
1. So. Mšec 6 5 0 1 33 : 13 15 ( 9)
2. TJ Roztoky 6 4 1 1 14 : 9 13 ( 7)
3. Tn. Rakovník 6 4 0 2 18 : 13 12 ( 3)
4. SK Lány 6 3 2 1 19 : 11 11 ( -1)
5. ČL Kolešovice 6 2 1 3 15 : 20 7 ( -5)
6. FC Jesenice 6 0 1 5 8 : 22 1 ( -8)
7. FC05 Zavidov 6 0 1 5 12 : 31 1 ( -8)

Okr. pohár dorostu sk. A - 2. kolo
So. Mšec - SK Lány 6:1 (3:1), TJ Roztoky – volno.
1. TJ Roztoky 1 1 0 0 7 : 0 3 ( 0)
2. So. Mšec 1 1 0 0 6 : 1 3 ( 0)
3. SK Lány 2 0 0 2 1 : 13 0 ( 0)

Okr. pohár dorostu sk. B - 2. kolo
Tn. Rakovník – FC05 Zavidov 5:2 (1:2) – (Švelch 2, Řepka L., Dörfler, Holeček – Hlušička, Kraus), FC Jesenice - ČL Kolešovice 1:0 (1:0) – Fiala).

1. FC Jesenice 2 2 0 0 3 : 1 6 ( 0)
2. Tn. Rakovník 2 1 0 1 6 : 4 3 ( 0)
3. ČL Kolešovice 2 1 0 1 3 : 2 3 ( 0)
4. FC05 Zavidov 2 0 0 2 3 : 8 0 ( 0)

OP starších žáků - 9. kolo
TJ Slabce - SK Senomaty 8:0, TJ Čistá - SK Lány 8:1 (4:1) – (Jopa 2, Plincner 2, Dušička 2, Novotný, Tupý), B. Rynholec - FC Po Olešná 1:0 (0:0) – (Beran), So. Mšec - B. Lubná 6:1 (3:0), ČL Kolešovice - Ch. Mutějovice 2:3 (1:2), ESTA Oráčov - SK Pavlíkov 0:4 (0:2).

OP st. žáků - 7. kolo
B. Lubná – SK Senomaty 2:0 (0:0) – (Vopat 2).

OP starších žáků - 8. kolo
SK Pavlíkov - ČL Kolešovice 1:7 (1:5) – (Truksa – Herink 3, Veidenthaler 2, Kahát, Houška Jakub).
1. TJ Čistá 9 9 0 0 102 : 4 27 ( 12)
2. So. Mšec 9 7 1 1 53 : 23 22 ( 10)
3. Ch. Mutějovice 9 6 2 1 48 : 12 20 ( 2)
4. ČL Kolešovice 9 6 0 3 40 : 19 18 ( 6)
5. SK Lány 9 5 0 4 50 : 23 15 ( 0)
6. TJ Slabce 9 5 0 4 37 : 24 15 ( 0)
7. B. Rynholec 9 4 2 3 22 : 24 14 ( 2)
8. B. Lubná 9 3 1 5 12 : 36 10 ( -5)
9. FC Po Olešná 9 3 0 6 13 : 32 9 ( -3)
10. SK Pavlíkov 9 2 0 7 10 : 65 6 ( -6)
11. SK Senomaty 9 1 0 8 9 : 56 3 ( -9)
12. ESTA Oráčov 9 0 0 9 1 : 79 0 (-12)

Okr. pohár ml. žáků - 4. kolo
TJ Roztoky - Sp. Řevničov 8:0 (Pidrman 3, Bureš 2, Zikmundová, Fair, Povolný), Tn. Rakovník B - TJ Čistá 0:1 (0:0) – (Dušička), Sp. Lužná - FC Jesenice 4:0 (2:0) – (Grill, Kalaš, Mašát, Vejvoda).
Okr. pohár ml. žáků - 3. kolo
Sp. Lužná - TJ Roztoky 0:2 (0:0) – (Hruška, Bureš).

Okr. pohár ml. žáků - 2. kolo
Tn. Rakovník – Sp. Lužná 5:1 (4:0) – (Vitner 2, Pšenička, Roušavý, Neveďal – Vejvoda).
1. TJ Roztoky 4 3 0 1 14 : 3 9 ( 3)
2. Tn. Rakovník B 4 3 0 1 10 : 2 9 ( 0)
3. TJ Čistá 4 2 1 1 10 : 5 7 ( 4)
4. Sp. Řevničov 4 2 1 1 8 : 11 7 ( 4)
5. Sp. Lužná 4 1 0 3 7 : 11 3 ( -6)
6. FC Jesenice 4 0 0 4 0 : 17 0 ( -6)

Okr. pohár st. přípravek – 4. kolo
Tn. Rakovník - FK Kněževes 9:0 – předehráno, So. Janov - SKP Rakovník 1:5, Sp. Řevničov – volno.

1. Sp. Řevničov 3 3 0 0 27 : 3 9 ( 6)
2. Tn. Rakovník 3 3 0 0 25 : 2 9 ( 3)
3. SKP Rakovník 4 2 0 2 28 : 17 6 ( 0)
4. So. Janov 3 0 0 3 2 : 23 0 ( -6)
5. FK Kněževes 3 0 0 3 0 : 37 0 ( -3)

Okr. pohár ml. přípravek - 4. kolo
Tn. Rakovník - Sp. Řevničov 4:0 (2:0) – (Minařík 2, Nesvadbová 2), SKP Rakovník B - SK Pavlíkov 0:0, So. N. Strašecí - SKP Rakovník 0:3 (0:0).

Okr. pohár ml. přípravek - 2. kolo
Tn. Rakovník – SK Pavlíkov 0:2 (0:0) – (Trejbal, Valcha)
1. SKP Rakovník 3 3 0 0 9 : 1 9 ( 6)
2. Tn. Rakovník 4 3 0 1 9 : 2 9 ( 3)
3. SK Pavlíkov 4 2 1 1 10 : 2 7 ( 4)
4. So. N. Strašecí 4 2 0 2 5 : 6 6 ( -3)
5. SKP Rakovník B 3 0 1 2 1 : 6 1 ( -8)
6. Sp. Řevničov 4 0 0 4 0 : 17 0 ( -3)

JAROSLAV KRAUS