Zavidov je ale pořád ještě první, druhá Mšec na něj ztrácí dva body a Lány ze třetího místa tři. Pořád nás ještě čeká souboj Mšece se Zavidovem. Do konce soutěže chybí ještě pět kol, což je možnost získat 15 bodů.

V Lánech se hrálo celkem vyrovnané utkání, ve kterém rozhodlo trochu i štěstí. Domácí se dostali do vedení už v 1. minutě, když Zavidov nedokázal odkopnout míč. Pak převzali iniciativu hosté a také vyrovnali. Za stavu 1:1 měl ještě šanci Korčák, ale míč mu odskočil.
Zhruba po deseti minutách hosté inkasovali podruhé, domácí dali krásný gól z dálky do šibenice.

Půle druhá napovídala, že by mohlo přijít opět srovnání skóre, ale všechny zavidovské akce nebyly dotaženy do konce. Hosté hrozili i po rohových kopech. Branka padla ale na druhé straně. Červenému vadilo sluníčko a neodhadl výběh na malé vápno, kde byli volní dva hráči domácích, z nichž jeden utnul výsledek na konečných 3:1.

SK Lány – FC Zavidov 3:1 (2:1)
Branky: Reichl, Švolba, Humr O. – Sekyra. Rozhodčí: Brda – Beran, Hamouz.
SK Lány: Zika – Rybář I., Rybář V., Čapek, Humr M. (60. Humr O.), Kubička (80. Vejrážka), Vácha, Dvořák, Blín, Reichl (89. Loskot), Švolba. Trenér Milan Dvořák. FC Zavidov: Červený – Vanický, Rek, Chaloupka, T. Pichner – Koc (60. Blecha), Urik, Devera, Štiller – Sekyra, Korčák. Trenér Zdeněk Pichner.

Názory na utkání obou trenérů si budete moct přečíst zítra.