OP Rakovnicka: Berani zaskočili Olympii, Pavlíkov je stále bez bodu

Rakovnicko /KOMPLETNÍ VÝSLEDKY A TABULKY/ – Dalším kolem pokračoval v sobotu na Rakovnicku okresní přebor mužů ve fotbalu. O největší senzaci se postarali senomatští berani. Ti si na svém hřišti doslova vyšlápli na favorita Olympii Rakovník. Právě zaváhání rakovnického celku využila rezerva SK Rakovník, která je tak nyní lídrem okresního přeboru.

3.10.2015

SK Pavlíkov - FC05 Zavidov B 0:2 (0:2), OP - podzim 2015Foto: Deník/MirolavElsnic

Prohlédněte si fotogalerii z utkání II. třídy SK Pavlíkov - FC05 Zavidov a také z utkání III. třídy mezi Sokolem Pustověty a Baníkem Lubná.

SK Senomaty – SK Olympie Rakovník 4:0 (2:0)

Olympie do zápasu vstoupila tradičním způsobem, tedy nátlakovou hrou. Ovšem ta příliš dlouho netrvala. Už ve třetí minutě se totiž prosadil domácí Karnold – 1:0. Další branky se diváci dočkali po několika zahozených šancích domácích a i hostů až čtyři minuty před koncem prvního dějství, kdy se trefil Vávra -2:0. Ten samý hráč následně v úvodu druhého poločasu definitivně utnul veškeré naděje hostujícího celku, když ve 49. minutě zvýšil na 3:0, v 54. minutě pak upravil na konečných 4:0.

SK Rakovník B – FC Jesenice 4:0 (1:0)

Zaváhání lídra tabulky, tedy Olympie Rakovník, využili fotbalisté rezervy SK Rakovník a díky zisku tří bodů právě vystřídali Olympii na pozici lídra. Už v deváté minutě se dostali domácí do vedení díky trefě nestárnoucího Michala Fojtíka. Jeseničtí ovšem nechtěli dát svoji kůži zadarmo, ovšem své šance nevyužili. Klid na kopačky domácích přinesla až trefa Zdeňka Červeného ve druhém poločase, když v 68. minutě zvýšil na 2:0. O čtyři minuty přidal třetí branku Jiránek, ten samý hráč v 79. minutě uzavřel brankový účet zápasu -4:0.

FK Kněževes – ČL Kolešovice 1:1 (0:1) 3:1 na p.k.

Necelých pět minut dělilo fotbalisty Kolešovic od senzační výhry na hřišti Kněževsi. Hosté totiž od 23. minuty překvapivě vedli díky trefě J. Daniše 0:1. Čtyři minuty před vypršením řádné hrací doby ale vyrovnal Krejčí a zajistil tak pro svůj tým zisk alespoň jednoho bodu. V následném penaltovém rozstřelu se vedlo lépe domácím, kteří si tak nakonec připsali do tabulky plusový bod za vyhrané penalty. Ten jim navíc zajistil prozatimní druhé místo.

TJ Sparta Lužná – FK Hředle 1:3 (1:1)

Luženští fotbalisté potvrdili, že se jim zatím zápasy před vlastním publikem nedaří podle představ. Nejinak tomu i v utkání proti celku FK Hředle. Už v patnácté minutě poslal do vedení hředelský tým Hrbek – 0:1, o osm minut později vyrovnal luženský Vejvoda – 1:1. Hosté se dostali do vedení už v 52. minutě Houdkem, patnáct minut před koncem zvýšil na 1:3 střídající Sadílek.

SK Pavlíkov – FC05 Zavidov B 0:2 (0:2)

Na zisk prvních mistrovských bodů stále čekají fotbalisté SK Pavlíkov, kteří neuspěli ani nyní na svém hřišti proti rezervě Zavidova. V prvním poločase byli sice domácí lepším týmem, vytvořili si i několik brankových příležitostí, ovšem zůstalo jen u nich. Kdyby Pavlíkovští vedli o poločase o dvě branky, nikdo z přítomných diváků by se nedivil. Jenže. Ve druhém poločase nedokázali domácí fotbalisté navázat na svůj výkon z prvního dějství. Hrozit tak začali i Zavidovští. První varování přišlo v šedesáté minutě, kdy se míč dostal až k osamocenému R. Štillerovi, ten však z pozice mezi malým vápnem a značkou pokutového kopu místo střely do úplně prázdné pavlíkovské branky volil přihrávku. O 68. minutě už se skóre měnilo. Prchajícího zavidovského hráče se snažil v pokutovém území zastavit skluzem domácí Brož, ovšem trefil i nohy hostujícího útočníka. Píšťalka sudího Brdy nezůstala němá. Pokutový kop kapitán Zavidova Čech proměnil, navíc Pavlíkov dohrával bez vyloučeného Brože. V 75. minutě dostal výbornou přihrávku mezi obránce A. Špička, který následně překonal vyběhnuvšího Melče – 0:2. Pavlíkovští se sice následně snažili korigovat výsledek, ale marně. Zisk prvních bodů bude pro Pavlíkovské složitý i v dalším kole, kdy na svém hřišti přivítají lídra tabulky SK Rakovník B.

FC PO Olešná – SK Lišany 2:1 (1:0)

Olešenští dokázali zapomenout na předchozí Olympii Rakovník, které velmi nepřesnými a zvláštními rozhodnutími ovlivnili sudí, a dokázali porazit na svém hřišti SK Lišany. V pětadvacáté minutě poslal domácí do vedení T. Vodrážka. Ten je tak po sedmi kolech zatím nejlepším střelcem okresního přeboru s deseti přesnými zásahy, o jeden méně má J. Čihař z Olympie Rakovník. Do dvoubrankového vedení poslal Olešnou v 89. minutě J. Karas. Jak se o několik málo minut ukázalo, jednalo se o trefu zajišťující zisk tří bodů. V nastaveném čase totiž snížil na konečných 2:1 Jelínek.

SK Lány – Sokol Janov 0:3 (0:2)

Janovští fotbalisté opět dokázali, že se s nimi musí počítat. Díky výhře v Lánech jim s patnácti body patří třetí místo v tabulce. Brankový účet otevřel v šesté minutě Peták, o deset minut později překonal domácí brankáře Čapka Bajer – 0:2. Třetí a poslední branka padla v 58. minutě, kdy přesně mířil Rosa.

II. třída – 7. kolo
SK Pavlíkov – FC 05 Zavidov B 0:2 (0:0) – (Čech P. ml., Špička), SK Rakovník B – FC Jesenice 4:0 (1:0) – (Jiránek 4, Fojtík, Červený Z.), Sp. Lužná – FK Hředle 1:3 (1:1) – (Vejvoda – Hrbek, Houdek, Sadílek), FC PO Olešná – SK Lišany 2:1 (1:0) – (Vodrážka T., Karas – Jelínek), SK Senomaty – Ol. Rakovník 4:0 (2:0) – (Vávra 3, Karnold), FK Kněževes – ČL Kolešovice 1:1 (0:1) – (Krejčí – Daniš) – pok. kopy 3:1, SK Lány – So. Janov 0:3 (0:2) – (Peták, Bajer, Rosa M.).

III. třída – 5. kolo
So. Sýkořice – So. Kroučová 0:3 (0:1) – (Husák 2, Škuthan J. ml.), Sp. Řevničov – TJ Slabce 5:2 (3:2) – (Tóth, Bechyňský, Urbanovič, Ládek, Pedál – Čiha, Melichar), So. Pustověty – B. Lubná 2:1 (2:1) – (Truksa, Knap – Trejbal), TJ Šanov – So. Branov 2:3 (1:1) – (Koc, Choc vlastní – Choc, Šindelář, Krátký), TJ Čistá – Sj. Chrášťany 0:0 pok. kopy 2:4, T.J. Roztoky – So. Srbeč 4:4 (2:3) – (Maršík 2, Pudil, Klouda vlastní – Kříž 2. Sova T., Kratina M.) – pok. kopy 4:1.

IV. třída – 5. kolo
SK Mš. Žehrovice – So. Ruda 1:0 (0:0) – (Kureš), So. Petrohrad – SK Senomaty B 6:1 (4:0) – (Kunc D. 2, Kovář M., Halámek L., Jurča, Hejda – Čepela), ČL Kolešovice B – SK Oráčov 5:2 (3:1) – (Polánek D. 2, Polánek J., Herink, Prais – Bařtipá, vlastní Zuska), FC PO Olešná B – So. Panoší Újezd 5:1 (4:1) – (Kollmann 3, Karas 2 – Bucek), FK Kněževes B – FC Hořesedly 8:1 (5:0) – (Vrábík 5, Vaníček 2, Neveďal – Souček), B. Rynholec – FK Kounov 7:0 (3:0) – (Milfait 2, Wittmayer 2, Matějka, Stránský, Dadák).

SERVIS

Řemeslné práce - Řemeslné práce Horníci 120 Kč Obsluha důlních vrtacích strojů a rypadel Strojník - obsluha dozerů a kolových a pásových rypadel. Požadované vzdělání: střední odborné (vyučen). Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 120 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: Hlavní činnosti:, Pro naši dopravní divizi hledáme nové kolegy pro obsluhu dozerů a kolových a pásových rypadel. Vaší hlavní odpovědností bude obsluha strojů pro provádění zemních prací., , Co požadujeme:, SOU technického směru, min. 1 rok praxe na obdobné pozici, řidičský průkaz sk. B, C, platný strojní průkaz podmínkou, samostatnost, spolehlivost, zodpovědnost, vysokou kvalitu odvedené práce, rychlé a operativní rozhodování, časovou flexibilitu a mobilitu, , Co nabízíme:, zázemí stabilní stavební společnosti, zaměstnání po celý rok (i v zimním období), stroje a mechanizaci ve výborném technickém stavu, udržování a možnost rozšíření odborné kvalifikace, zajímavou nejednotvárnou práci ve zkušeném pracovním kolektivu, při vyslání na projekt zajistíme slušné ubytování, systém benefitů (týden dovolené navíc, 3 dny sick day, stravenky nebo cestovní náhrady), , Místo pracoviště: Rakovník – výstavba obchvatu Řevničov. Pracoviště: Rakovník - obchvat řevničov, Rabasova, č.p. 47, 270 53 Krušovice. Informace: Jana Jakoubková, +420 266 018 412. Výroba - Výroba Zámečníci strojů 15 000 Kč Zámečníci strojů Zámečník - svářeč. Požadované vzdělání: střední odborné (vyučen). Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 15000 kč, mzda max. 24000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: Místo výkonu práce: Kolešovice 323, Požadavky: vyučení ve strojním oboru opravář zemědělských strojů nebo automechanik, svařování v ochranné atmosféře, zručnost. Řidičský průkaz "C" - "T" výhodou., Způsob 1. kontaktu se zaměstnavatelem: tel. 313582522 nebo osobně. Pracoviště: Strojírna kolešovice s.r.o., 270 02 Kolešovice. Informace: Jiří Černohorský, +420 313 582 522,604 985 046. Zdravotnictví - Zdravotnictví Sociální pracovník 13 500 Kč Pracovníci osobní péče ve zdravotní a sociální oblasti Pracovník/pracovnice v sociálních službách. Požadované vzdělání: nižší střední odborné. Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 13500 kč, mzda max. 15000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: Náplň práce: volnočasové aktivity v DzR, práce s klientem., Požadujeme: kurz pracovníka v sociálních službách výhodou, kreativnost, komunikativnost, hudební nadání výhodou, pozitivní přístup k práci s lidmi (seniory), zodpovědnost, empatie, pracovitost, týmovost, praxe výhodou, výpis z rejstříku trestů., Nabízíme: firemní benefity, možnost ubytování, úhradu požadovaného kurzu, další vzdělávání, měsíční masáže, obuv, ošacení, obědy., Způsob 1. kontaktu se zaměstnavatelem: tel. 734750821 nebo e-mailem dsnovestraseci@seznam.cz. Pracoviště: Alma mater, o.p.s., Dukelská, č.p. 1142, 271 01 Nové Strašecí. Informace: Eva Benešová, +420 734 750 821. Obchod - Obchod Prodavač, prodejce 12 000 Kč Pracovníci v oblasti prodeje jinde neuvedení Denní expedient/ka. Požadované vzdělání: střední odborné (vyučen). Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 12000 kč, mzda max. 14000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: Vhodné pro OZP., Náplň práce: příjem objednávek, tvorba dodacích listů v programu., Požadujeme znalost práce s PC., Nabízíme služební telefon., Způsob 1. kontaktu se zaměstnavatelem: tel. 734807217 (8:00-16:00 hod.) nebo e-mailem pokorny.a@seznam.cz. Pracoviště: Pekárna kněževes, s.r.o., Pražská, č.p. 335, 270 01 Kněževes u Rakovníka. Informace: Josef Porvich, +420 734 807 217.

Lišany zaspaly úvod střetnutí

Dvě Marešovy trefy byly vítězné

-

Bethel Amauwah předvedl gesto fair play

Rakovnicko - Nováček z Lubné vydřel výhru v Kolešovicích a vyhoupl se do čela fotbalového okresního přeboru. Senomaty deklasovaly rezervu Zavidova, šlágr ve Hředlích znehodnotil rozhodčí, Kněževes v deseti srovnala dvougólové manko, Lužná opět bez bodu a Slabce překvapily v Jesenici. Městečko těsně přehrálo Rynholec.