II. třída - 2. kolo
ČL Kolešovice - TJ Roztoky 1:1 (1:0) – (Herink – Ježek), Sp. Lužná - TJ Čistá 7:1 (2:0) – (Majba 2, Lukeš, Ambrůžek, Falbr, Šnajdr, Elsnic – Fako), So. Sýkořice - So. Branov 2:2 (0:0) (Diviš, Tesárek – Došek, Hejda), FC05 Zavidov - FC Po Olešná 2:2 (1:1 (Koc 2 – Hubáček, Hlavsa), FK Hředle - Tn. Rakovník B 1:1 (0:1) – (Koukal Jar. - Urik), Sp. Řevničov - ESTA Oráčov 1:8 (0:5) – (Hošek – Jeníček 4, Bařtipán 3, Tokar M.), So. Mšec - Ol. Rakovník 1:6 (0:2) – (Vančura – Sýkora 2, Dyršmíd, Rek, Beneš, Pech).

1. ESTA Oráčov 2 2 0 0 14 : 3 6 ( 3)
2. Ol. Rakovník 2 2 0 0 10 : 1 6 ( 3)
3. Sp. Lužná 2 1 1 0 7 : 1 4 ( 1)
4. FC05 Zavidov 2 1 1 0 7 : 2 4 ( 1)
5. ČL Kolešovice 2 1 1 0 4 : 1 4 ( 1)
6. FC Po Olešná 2 1 1 0 5 : 3 4 ( 1)
7. So. Branov 2 0 2 0 2 : 2 2 ( -1)
8. Tn. Rakovník B 2 0 2 0 1 : 1 2 ( -1)
9. TJ Roztoky 2 0 1 1 2 : 4 1 ( 1)
10. FK Hředle 2 0 1 1 1 : 4 1 ( -5)
11. So. Sýkořice 2 0 1 1 4 : 8 1 ( -2)
12. So. Mšec 2 0 1 1 1 : 6 1 ( -2)
13. TJ Čistá 2 0 0 2 1 : 12 0 ( -3)
Sp. Řevničov 2 0 0 2 1 : 12 0 ( -3)

III. třída - 2. kolo
So. Pustověty - B. Rynholec 0:0, So. Kroučová - So. Janov 2:4 (1:2) – (Fekete, Hejda – Kloub 2, Bejbl 2), SK Pavlíkov B - So. Srbeč3:2 (1:0) – (Roll 2, Konopásek), So. Branov B - FK Kněževes B 2:3 (1:2) – (Šindelář 2, - Vrábík 2, Kostka), Sj. Chrášťany - TJ Šanov 2:0 (0:0) – (Zuska, Šutera), So. N. Strašecí B - Sp. Lužná B 3:2 (3:0) – (Vacek, Kougl V., Kaválek – Šnajdr, Somol), SK Lány B - SK Lišany 4:2 (1:2) – (Kostík 2, Hladký, Putík).

1. So. Janov 2 2 0 0 6 : 3 6 ( 6)
SK Lány B 2 2 0 0 6 : 3 6 ( 3)
3. Sj. Chrášťany 2 2 0 0 5 : 2 6 ( 3)
4. So. N. Strašecí B 2 2 0 0 4 : 2 6 ( 3)
5. TJ Šanov 2 1 0 1 4 : 2 3 ( 0)
6. So. Kroučová 2 1 0 1 8 : 7 3 ( 0)
7. FK Kněževes B 2 1 0 1 4 : 4 3 ( 0)
8. SK Pavlíkov B 2 1 0 1 3 : 6 3 ( 0)
9. Sp. Lužná B 2 0 1 1 3 : 4 1 ( -2)
So. Branov B 2 0 1 1 3 : 4 1 ( -2)
11. B. Rynholec 2 0 1 1 0 : 1 1 ( -2)
12. So. Pustověty 2 0 1 1 3 : 6 1 ( -5)
13. So. Srbeč 2 0 0 2 3 : 5 0 ( -3)
14. SK Lišany 2 0 0 2 4 : 7 0 ( -3)

IV. třída - 2. kolo
FK Svojetín - FC Po Olešná B 0:10 (0:4) – Itner 3, Valdhans 3, Štiller D. 2, Holík, Sladkovský), So. Lodenice - FALCO Kounov 1:2 (1:0), SK Senomaty B - M. Hřebečníky 2:1 (0:1) – (Karnold, Mácha – Bendl), R. Třtice - B. Lubná 6:1 (1:0) – (Videman 2, Fejfar R. 2, Simandl, Urbanovič V. ml. – Štiller), FC Hořesedly - ESTA Oráčov B 0:5 (0:1) – (Jeníček 2, Holý, Holan, Flajšingr), So. P. Újezd - Ol. Rakovník B 3:1 (1:1) – (Polcar B. 2, Novák F.), TJ Slabce - FC05 Zavidov B 4:3 (1:3) – (Tvrz 2, Čihák, Holý M.), So. Ruda – volno.

1. FC Po Olešná B 2 2 0 0 15 : 2 6 ( 3)
2. So. P. Újezd 2 2 0 0 8 : 3 6 ( 3)
3. SK Senomaty B 2 2 0 0 3 : 1 6 ( 3)
4. FALCO Kounov 2 1 1 0 8 : 7 4 ( 1)
5. R. Třtice 2 1 0 1 10 : 6 3 ( 0)
6. ESTA Oráčov B 2 1 0 1 5 : 1 3 ( 0)
7. TJ Slabce 1 1 0 0 4 : 3 3 ( 0)
8. M. Hřebečníky 2 1 0 1 6 : 6 3 ( 0)
9. B. Lubná 2 1 0 1 5 : 7 3 ( 0)
10. FC Hořesedly 2 1 0 1 3 : 7 3 ( 0)
11. So. Ruda 1 0 1 0 6 : 6 1 ( 1)
12. Ol. Rakovník B 2 0 0 2 3 : 6 0 ( -3)
13. FC05 Zavidov B 2 0 0 2 5 : 9 0 ( -3)
14. So. Lodenice 2 0 0 2 3 : 7 0 ( -3)
15. FK Svojetín 2 0 0 2 1 : 14 0 ( -3)


OP ml. žáků - 11. kolo
FC Po Olešná - TJ Slabce 0:7 (0:4) – (Hlaváčková 4, Mužík 2, Vyskočil), FC05 Zavidov - FC Jesenice 2:10, SK Senomaty - Tn. Rakovník 0:14 (Neveďal 3, Roušavý 3, Sejpka 2, Baloch 2, Kabele 2, Kubínek, Vojtek), SK Pavlíkov - TJ Šanov 4:2, TJ Čistá - SKP Rakovník – odloženo na 1.9., TJ Roztoky – volno.