„První gól jsme dostali asi po dvaceti minutách, když po dlouhém křižném balonu uteklo jejich křídlo po lajně a prostřelilo Javůrka. Poté jsme odvraceli balon z vápna, ale dali jsme to jen na hranici šestnáctky a jejich hráč to trefil hezky do šibenice. Třetí gól jsme inkasovali z penalty v závěru poločasu,“ popsal klíčové okamžiky první půle, která se výsledkově ani herně hostům moc nepovedla, novostrašecký lodivod Miroslav Procházka. 


Ani druhé dějství nezastihlo Novostrašecké v herní pohodě a inkasovali další dvě branky. „V druhé půli jsme dostali dva takové slepené góly po našich chybách, nechali jsme střed hřiště úplně volný, oni tam prostrčili balon a šli na Javůrka úplně sami. Něco tam Javůrek ještě chytil, my jsme žádnou vyloženou šanci ani neměli. Prohráli jsme si to sami, hráli jsme špatně, nedokázali jsme si přihrát pětkrát za sebou, nebyli jsme důrazní, vypadalo to zle,“ byl zklamaný Procházka, který horko těžko dával dohromady jedenáct hráčů, když chyběli bratři Mrázkové, Duchoň, Mžourek, Ducár, Svoboda, Isteník a Erba.

„Lepili jsme to jak se dalo. Doubrava musel hrát v útoku, poslední půl hodinu jsme hráli v deseti, protože se zranil mladý Buršík. Kluci jsou na dovolených, nebo mají práci, ale nechtěl jsem to rušit den před zápasem. V pátek hrajeme mistrák v Poříčí a věřím tomu, že kluci co nebyli by již měli být k dispozici," je optimistický novostrašecký kormidelník. 


Sokol Nové Strašecí: Javůrek – Kříž, Bláha, Beneš, Buršík – Kapek, Kaválek, Palko, Cafourek – Doubrava, Polánek. Trenér: Miroslav Procházka.