Sparta Lužná – OFK Liptovská Lúžna (II. třída, Liptovský futbalový sväz) 4:2 (0:0)
V prvním poločase se oba týmy střídaly v aktivitě, ale na branky si diváci museli počkat až do druhé půle.
Pět minut po přestávce proměnili hosté narůstající převahu v úvodní gól, avšak domácí Sparta dokázala poměrně rychle vyrovnat, když v 43. minutě Grill tečoval trestný kop Ambrůžka – 1:1. O čtyři minuty později vyslal pěknou uličkou Špička do úniku Šnajdra, ten posunul balon na Pokorného, jenž poslal domácí do vedení – 2:1. V 54. minutě předložil opět Šnajdr balon Vejvodovi a ten zvýšil již na 3:1. Třetí finální přihrávku si připsal Šnajdr v 60. minutě, když poslal do úniku Krumhanzla, který po dlouhé kličce zkušeně zakončil – 4:1. Poslední slovo měli hosté, kteří v nastavení ranou z 12 metrů korigovali na konečných 4:2.

OFK Liptovská Lúžna – Sokol Lužná (II. třída. Vsetínský FS) 1:0 (1:0)
Moravský tým neproměnil za nerozhodného stavu penaltu, a tak přišel trest – 1:0. Ve druhé části se Sokol tlačil před branku za vyrovnáním, ale žádnou šanci neproměnil, a tak se z vítězství radovala Liptovská Lúžna.

Sparta Lužná – Sokol Lužná 2:1 (1:0)
Mezi Sokolem a Spartou, které k vítězství na turnaji stačil jediný bod, byl k vidění pohledný zápas plný kombinací na obou stranách. Vedení se ujala domácí Sparta, když Špička vybojoval balon, poslal ho na Pokorného, jenž vyslal do úniku Šnajdra a ten křížnou střelou nedal hostujícímu brankáři šanci.
Krátce po změně stran se Sokol dočkal vyrovnání. Lužná odvrátila rohový kop, ale míč se dostal zpět do vápna a po několika odrazech hosté protlačili balon do sítě – 1:1. Vítězný gól vstřelil ve 40. minutě Pokorný, jenž po přihrávce Dolhého tváří v tvář hostujícímu gólmanovi nezaváhal – 2:1.

Sestava vítězné Sparty Lužná: Duda Filip, Rác Ladislav – Dolhý Jiří, Kopernický Daniel, Mašek Adam, Mezei Petr, Staněk Jakub – Ambrůžek Petr, Bičík Pavel, Černý Vojtěch, Grill Robert, Kolínský Jan, Krumhanzl Karel, Sláma Jakub, Špička Adam, Špička Josef – Pokorný Radek, Šnajdr Radek, Vejvoda Josef.

Spokojen s vítězstvím byl i kouč Sparty Lužná Tomáš Pavlíček. „Všichni hráči splnili očekávání. K vidění byly i pěkné akce a góly. Odměnou byla turnajová výhra a maximálně užitá oslava."