SK Rakovník, ml. dorost – Sokol Panoší Újezd 5:0 (3:0)

Od začátku duelu měli navrch domácí mladíci, které posílili i hráči ze staršího dorostu. Vytvořili si po pěkných kombinačních akcích několik šancí, které volaly po gólovém zakončení, ale první branku vstřelili až po půlhodině hry Hrbkem, jehož parádně uvolnil Kapek.

V 34. minutě P. Červený zvýšil na 2:0. Dvě minuty před přestávkou podniklo trio Huttr – P. Červený – Kapek bleskový útok a Beneš ve snaze odvrátit hrozící nebezpečí nasměroval míč do vlastní sítě – 3:0.

V úvodu druhého poločasu se hra vyrovnala a od 54. minuty domácí hráli v početním oslabení, protože objektivní a s přehledem pískající rozhodčí Rudolf Tichý za nemístné řeči poslal Kapka do kabin. Závěr zápasu ale opět patřil pohyblivějším a rychlejším dorostencům, kteří v 75. minutě dali Huttrem čtvrtý gól. Skóre utkání uzavřel o čtyři minuty později pěkným volejem Králička.

„Vzhledem k tomu, že se hrálo na kluzkém povrchu, který hráčům znesnadňoval pohyb, jsem s výkonem našeho týmu spokojený. Naopak se nemůžu smířit s nedisciplinovaností některých hráčů,“ poznamenal rakovnický trenér Jaroslav Hamouz.

„Na hřišti bylo znát, že dorostenci jsou v pilné přípravě na jaro už od začátku ledna, zatímco my s ní teprve začínáme,“ poznamenal trenér hostů Jiří Knor.

SK Rakovník, ml. dorost: Kraus – Z. Červený, O. Kučera, Žďánský, Králička – Huttr, Sodomek, Kapek, Hamouz – Hrbek, P. Červený. Trenér Jaroslav Hamouz.

Sokol Panoší Újezd: Píša – Melč, J. Čech, Kubla, Makarský – Rybáček, Knor, D. Čech, Beneš – Polcar, Červený. Trenér Jiří Knor.