Hředle – Pavlíkov 0:2 (0:1)

Hosté se ujali vedení již v 5. minutě, kdy se hlavou prosadil Hamouz – 0:1. Domácí poté zahodili několik vyložených šancí a v 64. minutě udeřili opět hosté, konkrétně Hink – 0:2. Pavlíkov nakonec překvapivé vítězství udržel s vypětím všech sil až do konce.

„Na utkání není moc co hodnotit, naše prohra je zcela zasloužená. Měli jsme sice po většinu zápasu balon na kopačkách, ale byli jsme úplně kyselí. Celkem jsme trefili dvě břevna, tři tyče… Je to velká ostuda, hráči přistoupili k zápasu hodně špatně a výsledkem je prohra 2:0," uvedl vedoucí týmu Hředlí Jan Sklenář.

„Chtěli jsme odčinit minulou domácí porážku. Před utkáním jsme měli problém se sestavou, v podstatě nám chybělo pět členů základní sestavy, takže byl zázrak, že jsme vůbec odjeli se třemi náhradníky. Řekli jsme si, že musíme bojovat a to jsme splnili do poslední minuty. Jezdili jsme doslova po zadku a naštěstí se nám podařilo dát první gól, což možná domácí zaskočilo. Výhru jsme nakonec se štěstím udrželi, asi třikrát nás podržel Melč, další šance domácí zahodili a nakonec jsme si odvezli zlaté tři body," byl spokojen obránce Pavlíkova Luboš Gebhart.

FK Hředle: Malinovský – Rais, Došek, Houdek, Somol – Vodrážka, Sláma, Hrbek (68. Hladký), Šmíd – Bechner, Bethel.

Pavlíkov: Melč – Linhart, L. Gebhart, Brož, Bureš – Škrlant (O. Gebhart), Hamouz, Polcar, Franěk, T. Gebhart – Konopásek, Hink.