Zavidov B – Pavlíkov 1:3 (0:3)

„Vezeme si z venku cenné tři body. Vypadá to, že se nám daří na jaře více na hřištích soupeřů než doma. Splnili jsme to, co jsme si řekli před zápasem, bojovali jsme, snažili jsme se hrát ze zabezpečené obrany s tím, že se budeme snažit využívat rychlé brejky. To se nám několikrát povedlo a díky Adamu Burešovi jsme se ujali vedení, které jsme do konce poločasu ještě o dvě branky navýšili," byl velmi spokojen s hrou svého týmu v prvním poločasu fotbalista Pavlíkova Luboš Gebhart. Úvodní branku vstřelil Bureš v 18. minutě, kdy se dostal za obránce, obešel gólmana a dával do prázdné brány – 0:1. Druhý gól vstřelili Pavlíkovští po zaváhání domácí obrany v čele s brankářem, když se prosadil se štěstím Tomáš Gebhart – 0:2. Třetí branka hostů ve 41. minutě, když si na centr z levé strany naběhl Polcar, jeho střelu dorazil do sítě Škrlant – 0:3.

Domácí měli v druhé půli vítr v zádech, dostali se k několika nebezpečným protiútokům a v 79. minutě se jim podařilo zkorigovat Ryšlavým na konečných 1:3. „Přestože Zavidov do druhé půli nastoupil posílen o několik hráčů z A-mužstva a podařilo se mu snížit, měli jsme celou druhou půli zápas pod kontrolou," zhodnotil druhý poločas Luboš Gebhart, podle nějž o výhře rozhodl kolektivní výkon. „Vyhráli jsme opět díky dobrému kolektivnímu výkonu, avšak přesto bych vyzdvihl Jiráska, který zaskočil v bráně coby nebrankář Melče a několikrát nás podržel."

Zavidov B: M. Štiller – Geier (46. Špička), J. Kraus (46. Žďánský), Pešek, Plincner – P. Čech st., Zuda, R. Štiller, A. Kraus – P.Čech ml.. Loula (46. Ryšlavý).

Pavlíkov: Jirásek – Kříž, Brož, L. Gebhart, Hamouz – Škrlant (80. O. Gebhart), Polcar, Franěk, Bureš – T. Gebhart, Jeník.