V dalším utkání nestačily Kolešovice na Lužnou a po prohře 4:1 klesly na předposlední třinácté místo. Zaváhání Kolešovic využily kromě Lišan také Lány, které zvítězily v Senomatech překvapivě vysoko 5:2. Šlágr kola mezi rakovnickou Olympií a SK skončil nerozhodně 1:1, bonusový bod si připsaly za vítězství v pokutových kopech fotbalisté Olympie. SK Rakovník B po ztrátě dvou bodů přepustil vedoucí místo Kněževsi, která potvrdila výbornou jarní formu a porazila Zavidov B 4:2. Rezervu SK přeskočily také Hředle, které zvítězily v Jesenici poměrem 3:1. Jesenici přeskočila Olešná, která porazila Janov 2:0 a přiblížila se mu na rozdil jediného bodu. 

II. třída - 17. kolo
FK Kněževes - FC 05 Zavidov B 4:2 (2:0) –(Kozák 2, Hanych, Holeček – Loula, Čech ml.), SK Senomaty - SK Lány 2:5 (1:3) – (Karnold, Zápal – Reichl 2, Dolák 2, Humr), FC PO Olešná - So. Janov 2:0 (0:0) – (Šutera, Sklenka), Sp. Lužná - ČL Kolešovice 4:1 (3:0) - (Vejvoda 2, Dolhý, Krumhanzl – Matějovský), SK Pavlíkov - SK Lišany 0:2 (0:0) – (Jelínek, Řepka L.), FC Jesenice - FK Hředle 1:3 (1:2) – (Fiala – Houdek, Bechner, Bethel), SK Rakovník B - Ol. Rakovník 1:1 (1:1) – (Hertl - Číhař) – pok. kopy 2:4 (Číhař).

1. FK Kněževes 17 12 2 0 3 59:23 40
2. FK Hředle 17 11 3 1 2 37:18 40
3. SK Rakovník B 17 11 2 1 3 66:17 38
4. Ol. Rakovník 17 11 2 1 3 39:22 38
5. So. Janov 17 7 2 3 5 21:25 28
6. FC PO Olešná 17 7 2 2 6 33:36 27
7. FC Jesenice 17 8 1 0 8 47:30 26
8. Sp. Lužná 17 7 1 1 8 34:30 24
9. FC 05 Zavidov 17 6 0 4 7 35:40 22
10. SK Senomaty 17 5 2 1 9 39:55 20
11. SK Lišany 17 3 3 2 9 24:54 17
12. SK Lány 17 4 1 2 10 23:47 16
13. ČL Kolešovice 17 4 0 3 10 23:43 15
14. SK Pavlíkov 17 2 0 0 15 15:55 6

Střelci
21 – Jakub Číhař (Ol. Rakovník)
19 - Jakub Vávra (SK Senomaty),
15 - Lubomír Kozák (FK Kněževes),Tomáš Vodrážka (PO Olešná)
11 - Josef Vejvoda (Sp. Lužná),
10 - Michal Fojtík (SK Rakovník B), Jan Vrábík (FK Kněževes), Jan Plaček (SK Rakovník B),
9 - Jiří Jelínek (SK Lišany),
8 - David Jeníček (FC Jesenice ), Jiří Hanych (FK Kněževes), Daniel Polánek (ČL Kolešovice), Marek Tvrz (SK Rakovník B)
7 - David Brda (FC Jesenice), Milan Krejčí (FK Kněževes), Balý Zbyněk (FC Jesenice), Denis Scott Bechner (FK Hředle)

III. třída - 13. kolo
Sp. Řevničov - So. Kroučová 1:4 (0:3) –(Pesl – Trkal 3, Vajnar), So. Sýkořice - So. Branov 3:0 (1:0) – (Mutínský, Peteřík, Hříbal), So. Pustověty - TJ Slabce 1:1 (0:0) – (Bauer - Konopásek) – pok kopy 2:3 (Pelc), TJ Šanov - TJ Čistá 0:4 (0:1) – (Kašpar, Bedenk, Kohout, Ouřada), T.J. Roztoky - Sj. Chrášťany 0:0 pok. kopy 4:5, B. Lubná - So. Srbeč 4:0 (1:0) – (Trejbal 2, Vopat, Šesták).

1. So. Kroučová 13 11 0 0 2 55:20 33
2. B. Lubná 13 8 1 1 3 32:17 27
3. So. Pustověty 13 8 1 1 3 24:23 27
4. So. Sýkořice 13 7 2 1 3 33:16 26
5. So. Branov 13 6 2 1 4 26:25 23
6. T.J. Roztoky 13 5 1 3 4 28:24 20
7. Sp. Řevničov 13 4 2 2 5 25:24 18
8. TJ Čistá 13 5 0 2 6 29:22 17
9. Sj. Chrášťany 13 2 4 1 6 22:25 15
10. TJ Slabce 13 2 3 0 8 17:34 12
11. TJ Šanov 13 2 0 3 8 10:32 9
12. So. Srbeč 13 1 1 2 9 21:60 7

Střelci
19 - Jan Husák (So. Kroučová)
15 - Adam Trejbal (B. Lubná)
11 - Tomáš Krátký (So. Branov), Luboš Vajnar (So. Kroučová), Jakub Trkal (So. Kroučová),
10 - Martin Hříbal (So. Sýkořice), Radek Truksa (So. Pustověty),
9 - Matěj Pudil (T.J. Roztoky)
8 -
6 - Jan Bureš (T.J. Roztoky), Pavel Bedenk (TJ Čistá), Martin Tóth (Sp. Řevničov), Radek Choc (So. Branov)
5 - Daniel Dvořák (Sj. Chrášťany), Roman Votroubek (TJ Čistá), Jaromír Knap (So. Pustověty)

IV . třída - 13. kolo
SK Mš. Žehrovice - FK Kounov 4:1 (1:0) – (Kureš, Mráz, Kočí, Kolek – Hubička), So. Petrohrad - So. Panoší Újezd 7:0 (4:0) – (Halámek L. 2, Kovář 2, Šácha Jan 2, Kunc J.), FK Kněževes B - SK Senomaty B 1:1 (1:1) – (Vávra – Lenner) - pok. kopy 4:5 , FC PO Olešná B - B. Rynholec 2:5 (0:4) – (Kollmann 2 – Beran 2, Měsíček, Matějka, Stránský), SK Oráčov - So. Ruda 5:2 (3:0) – (‚Souček 3, Bařtipán, Sejpka – Podělíček, Pokorný), ČL Kolešovice B – volno.

1. B. Rynholec 12 11 0 0 1 49:8 33
2. SK Oráčov 12 10 0 0 2 47:21 30
3. FK Kněževes B 12 10 1 0 2 31:19 27
4. So. Petrohrad 11 7 0 0 4 34:21 21
5. SK M. Žehrovice 12 5 2 1 4 36:24 20
6. FC PO Olešná B 12 5 1 0 6 32:32 17
7. ČL Kolešovice B 11 4 0 1 6 33:37 13
8. So. Ruda 12 4 0 0 8 23:30 12
9. So. Panoší Újezd 12 2 1 1 8 14:50 9
10. FK Kounov 12 2 0 0 10 19:42 6
11. SK Senomaty B 12 1 0 2 9 17:51 5

Střelci
16 - Jaroslav Bařtipán (SK Oráčov)
10 - Petr Kureš (SK M. Žehrovice), Jakub Polánek (ČL Kolešovice B), Jan Elsnic (SK Oráčov)
9 - Martin Wittmayer (B. Rynholec), Jakub Vávra (SK Senomaty B), Milan Beran (B. Rynholec)
8 - Petr Kollmann (FC PO Olešná B),
7 - Filip Milfait (B. Rynholec), Daniel Polánek (ČL Kolešovice B), Tomáš Stránský (B. Rynholec), Jan Pondělíček (So. Ruda),
6 - Jiří Hubička (FK Kounov), Lukáš Dadák (B. Rynholec), Adam Jurča (So. Petrohrad), Lukáš Halámek (So. Petrohrad),
5 – Slavomír Vachtl (SK Oráčov), Jakub Karas (FC PO Olešná B), Josef Žemlička (FK Kněževes B), Petr Sejpka (SK Oráčov)