FK Kněževes A – SK Pavlíkov A 2:1 (0:0)
Výkop byl naplánován na 17. hodinu, ale vzhledem k selhání techniky se začalo až za deset minut půl šesté. Oba celky nastoupily v pozměněných sestavách, kdy zejména tým Petra Čecha postrádal hned několik velice důležitých opor, jako například Petra Pánka, Michala Večeřu, Tomáše Jurču. V domácí sestavě se kvůli zranění neobjevili Marek Žihla, Marcel Zuska, Honza Plaček a Gonda.

V prvních pětačtyřiceti minutách se takřka nic nedělo, neboť oba dva celky hrály zprvu opatrný fotbal plný nepřesných přihrávek, střel a faulů. Domácí obrana dirigovaná Vrábíkem a Elsnicem nepustila hosty do žádné vyložené šance a nebýt P. Fraňka, který zkoušel střely z dálky a sbíral většinu výkopů gólmana Krabce, byl by domácí brankář Lukáš Krabec bez práce. Domácí se pouštěli do protiútoků po křídlech, kdy Polák, Hlavatý a Komžík vytvářeli nebezpečné trio a byli největší hrozbou pro Pavlíkov. Ale i obrana hostí se ukázala být ve skvělé formě, když několika skvělými zákroky se blýskl Vanický a Chládek.

Druhý poločas už byl o ničem jiném. Domácí přidali na obrátkách a beci Pavlíkova jen stěží zastavovali rychlonohé záložníky Kněževsi. V 55. minutě padla první branka zápasu. Králička zahrával rohový kop, M. Vodrážka při snaze odvrátit nebezpečný centr zahrál rukou a byl nařízen pokutový kop, který Hlavatý s přehledem proměnil – 1:0. To jako by byl impuls pro hosty. Ti se snažili jak mohli, ale obranu ne a ne překonat. Střely P. Fraňka, Polcara z vápna i zdáli likvidoval gólman Krabec. V 73. minutě ukázali domácí svoji sílu. Vrábík rozehrál křižně trestný kop směrem k Polákovi, který ukázal Dvořákovi svoje záda a svůj rychlý průnik po křídle zakončil střelou po zemi do proti pohybu brankáře Glossera – 2:0. Hosté následně zatlačili domácí na vlastní polovinu ve snaze vstřelit další branku. Největší šance hostů v 85. minutě. Zbytečný faul na Polcara na hranici velké vápna znamenal výjodu přímého kopu. Chládkovu střelu do levé šibenice bravurně brankář Krabec zlikvidoval. V 89. minutě zahrávali hosté roh. Míč se nesl do vápna, kde se ve shluku hráčů dostal až k P. Fraňkovi, který snížil na konečných 2:1. Domácí si tři body vzít nenechali, neboť chytře po rozehrávce drželi míč na svých kopačkách a taktickým střídáním dovedli zápas do vítězného konce.

Kněževes: Krabec – Šefara, Elsnic, Suchánek (46. Kopřiva), Hrubý – Polák (90. + 1. Krob), Králička, Vrábík, Růžička – Hlavatý, Komžík. Trenér: Richard Krabec.
Pavlíkov: Glosser – Ulrich, Chládek, Vanický, Dvořák – Polcar, Samson, P. Franěk, M. Vodrážka – Linhart (46. D. Franěk), O. Opat. Trenér: Petr Čech