SK Pavlíkov – Kaplice 3:1 (2:1)

Lvice začaly dobře a zodpovědně. Jejich trpělivost se vyplatila a mezi 22. a 23. minutou viděli diváci v Pavlíkově dvě branky. Oba góly svým soupeřkám poskytla stoperka Bártová. Nejprve poslala dlouhý pas na Pázlerovou a ta míč zpracovala a pak křižnou střelou uklidila merunu do sítě – 1:0.

Při tom druhém gólu Bártová vysunula pro změnu Virglerovou, a ta se také nemýlila – 2:0. Pak převzaly na chvíli iniciativu hráčky Kaplice a ve 30. minutě se radovaly z kontaktního gólu po přímém volném kopu – 2:1.

Ve druhé části už měl ze hry více jen Pavlíkov, vícero šancí se v síti neuchytilo. Hosté měli příležitostí málo, hrozili pouze z brejků, ty ale nedokázali dotáhnout do konce.

Lvice pak ještě upravily skóre, když na centr Bogliové naběhla Pázlerová a hlavou umístila míč za záda protivnice – 3:1. „Holky předvedly chuť po vítězství a bojovaly. Za to získaly tři body a výhru, kterou si zasloužily,“ jednoduše, ale výstižně okomentoval výkon svých hráček trenér Jaroslav Červený.

SK Pavlíkov: Kulhánková – Bártová, Pospíšilová, Šarlingrová, Hajnová – Pázlerová, Brabcová, Mladá, Pavlíčková (60. Slavíková) – Virglerová (65. Bogliová), Hlaváčková.