SK Pavlíkov – Libušín 4:0 (3:0)

Už od začátku ale bylo jasné, že domácí mají navrch. Sice nepředváděly příliš pěkný fotbal, chyběl pohyb a přesné přihrávky, ale první šance se zrodila už ve 2. minutě. Kulhánková zatáhla po pravé straně balon a přesnou přihrávkou našla osamocenou Pázlerovou, která ale tutovku neproměnila. O dvacet minut později se sama na brankářku řítila Kulhánková a také neproměnila. O šest minut později však své zaváhání odčinila, když v té samé situaci byla stoprocentní – 1:0. Čtvrt hodiny před koncem se trefy dočkala i Pázlerová, jenž dorážela míč poté, co vypadl gólmance z rukavic – 2:0. Do konce první půle pak upravila na poločasových 3:0 Hlaváčková po rohu Kulhánkové.

Druhá půle se nesla ve stejném duchu a přinesla jedinou branku. Nejprve mohla z nařízené penalty skórovat Hlaváčková, ale neproměnila. Branka tak padla až deset minut před koncem z kopačky Slavíkové – 4:0.