SK Pavlíkov - VS Plzeň 3:1 (0:1)

Domácí hráčky začaly utkání rozpačitě a s mnoha nepřesnostmi a po dvaceti minutách soupeřky zahrozily, když střelou zdálky překonaly Hykovou na 0:1. Pak sice přišel domácí zvýšený tlak, ale z dobré pozice Čechová ještě přesně netrefila.

Po přestávce, která viditelně domácím prospěla, se hrálo daleko častěji před plzeňskou brankou, ale s produktivitou byl Pavlíkov na štíru. Po hodině hry se ale Lvice zaslouženého vyrovnání dočkaly z kopačky Ketmannové, v 69. minutě pak prudký centr z levé strany plzeňské brankářce vypadl z rukavic a Krejčová už pohodlně do prázdné sítě upravila na 2:1. Pavlíkovská obrana pak přestála dva nebezpečné plzeňské brejky a dvě minuty před koncem se vyplatilo poločasové posunutí Hejnové do útoku na 3:1.

Nespokojenost s prvním poločasem a spokojenost s druhým trenérky Veroniky Bártové potvrdila po utkání i středopolařka Karolína Čechová: "Rozjížděly jsme se pomaleji, některé z nás nebyly úplně stoprocentně fit, o přestávce jsme si ale všechno vyříkaly a zápas otočily. Po nepříjemné Plzni nás čeká další těžký duel v Karlových Varech, doma jsme je porazily o gól, ale u nich se hraje na umělé trávě. I tak budeme chtít potvrdit druhé místo v tabulce."

Sestava SK Pavlíkov: Hyková - Churanová, Andrová, A. Brabcová, Krejčová, B. Brabcová, Čechová, Feherová, Hajnová, Pázlerová, Ketmannová. Hokejově střídaly Abellatif, Čadková, Polcarová, Wittmannová. Trenérka Veronika Bártová.