Postoloprty – Pavlíkov 0:4 (0:1)

Trenér Lvic Miroslav Macák byl s dalším vítězstvím svých svěřenkyň nad míru spokojen. „Za dnešní výkon chci svým hráčkám poděkovat. Kromě úvodu jsme zápas plně kontrolovali. Dnes všechny hráčky plnily své úkoly a bylo to na hřišti znát. Všem přítomným se naše hra musela líbit, toto bylo vystoupení, kterým se chceme prezentovat. Jsem velice spokojen."

Úvod ještě patřil domácím hráčkám, které svým agresivním napadáním získávaly územní převahu. Po deseti minutách se hra vyrovnala a pavlíkovské Lvice začaly hrát svůj kombinační fotbal. V 19. minutě po kombinaci Kierykové a Dubcové se dostal míč k Churanové, která střelou na zadní tyč poslala Lvice do vedení 0:1. Další šance hostujících hráček ale zůstaly nevyužity a tak se Postoloprty držely na dosah.

Ve 47. minutě však po chybě domácí obrany vybojovala míč Kieryková, nahrála Lucii Churanové a ta svým druhým gólem zvýšila na 0:2. Od této doby bylo na hřišti pouze jedno družstvo. V 51. minutě přišla nejkrásnější akce po učebnicové kombinaci Kierykové, Dubcové a Lucky Churanové. Posledně jmenovaná dávala do prázdné branky a zvýšila na 0:3. V 62. minutě po autovém vhazování Šarlingrové utekla domácím hráčkám L. Churanová a svůj únik bez problémů proměnila – 0:4. Další šance Lvic již zůstaly nevyužity.

SK Pavlíkov: Dolejšová – Vajcová, Adéla Brabcová, Adéla Churanová, Šarlingrová – Alžběta Brabcová, Andrová, Dubcová, Kieryková – Churanová Lucie, Kutílková, Hlaváčková, Seidlová.
Trenér: Miroslav Macák.