SK Pavlíkov - Blatná 2:1 (0:1)

Utkání začalo pro domácí fotbalistky velice smolně. Bylo to dáno i tím, že hrály s příliš velkým respektem k soupeři, což se jim již v páté minutě utkání vymstilo. Míč se odrazil od pavlíkovské hráčky do domácí svatyně – 0:1. Teprve po inkasované brance se svěřenkyně trenérky Kociánové probudily a začaly hrát vyrovnanou partii. Pavlíkovské hráčky sice prahly po vyrovnávací brance, ale chyběl moment překvapení, přesná nahrávka a v neposlední řadě i fotbalové štěstíčko.

Během přestávky dostaly domácí hráčky v kabině pokyny od trenérky. „Řekla jsem holkám v kabině, co mají hrát. Dala jsem jim pokyny, jak bych si představovala herní projev,“ uvedla pavlíkovská trenérka Irena Kociánová. To hráčky také na hřišti plnily. Odměnou za jejich snahu byla vyrovnávací branka. Po necelých deseti minutách hry zahrávaly pavlíkovské „lvice“ standardní situaci. Bártová přesným centrem našla Hejdovou, která poslala míč za záda hostující gólmanky – 1:1. To hráčky nabudilo ještě více a také se více hrnuly za vítězstvím. Na hřišti byla vidět touha, bojovnost a odhodlání strhnout vedení na svou stranu. Jak nešťastně zápas pro domácí začal, tak šťastně pro ně skončil. V polovině druhého poločasu nastřelila pavlíkovská Kulhánková hostující obránkyni, která tečovala míč přesně do protipohybu brankářky – 2:1. V závěru utkání mohli hosté vyrovnat, zejména po několika nebezpečných brankových situacích, ale pavlíkovské „lvice“ si již vítězství vzít nenechaly

„Hráčky dodržovaly pokyny. Dobíhaly míče, bojovaly, prokázaly velkou vůli po vítězství. Před zápasem jsem říkala, že by bylo úspěchem získat s Blatnou alespoň bod, ale vzhledem k vývoji utkání a naší bojovnosti a touze po vítězství si myslím, že si děvčata zasloužila vyhrát,“ vrátila se k utkání pavlíkovská trenérka Irena Kociánová.

SK Pavlíkov: Abbrentová – Pospíšilová (46. Broumová), Bártová, Křišíková, Dolejšová – Brabcová, Pazlerová, Šarlingrová (70. Procházková), Slavíková – Hejdová, Kulhánková (88. Kutílková).