Los 3. ligy, skupiny D
1. kolo, 5. a 6. září:Inferno – Libušín; Nusle – Mořina; Blatná – Malešice; Kačice – Příkosice; Příbram – Pavlíkov

2. kolo, 12. a 13. září: Libušín – Pavlíkov; Příkosice – Příbram; Malešice – Kačice; Mořina – Blatná; Inferno – Nusle

3. kolo, 19. a 20. září: Nusle – Libušín; Blatná – Inferno; Kačice – Mořina; Příbram – Malešice; Pavlíkov – Příkosice

4. kolo, 26. a 27. září
Libušín – Příkosice;Malešice – Pavlíkov; Mořina – Příbram; Inferno – Kačice; Nusle – Blatná

5. kolo, 3. a 4. října
Blatná – Libušín; Kačice – Nusle; Příbram – Inferno; Pavlíkov – Mořina; Příkosice – Malešice

6. kolo, 10. a 11. října Libušín – Malešice; Mořina – Příkosice; Inferno – Pavlíkov; Nusle – Příbram; Blatná – Kačice

7. kolo, 17. a 18. října Kačice – Libušín; Příbram – Blatná; Pavlíkov – Nusle; Příkosice – Inferno;Malešice – Mořina

8. kolo, 31.října–1.listopadu
Libušín – Mořina; Inferno – Malešice; Nusle – Příkosice; Blatná – Pavlíkov; Kačice – Příbram

9. kolo, 7. a 8. listopadu
Příbram – Libušín; Pavlíkov – Kačice; Příkosice – Blatná; Malešice – Nusle; Mořina – Inferno

10. kolo, 3. a 4. dubna
Libušín – Inferno; Mořina – Nusle; Malešice – Blatná; Příkosice – Kačice; Pavlíkov – Příbram

11. kolo, 10. a 11. dubna
Pavlíkov – Libušín; Příbram – Příkosice; Kačice – Malešice; Blatná – Mořina;Nusle – Inferno

12. kolo, 17. a 18. dubna
Libušín – Nusle;Inferno – Blatná; Mořina – Kačice; Malešice – Příbram; Příkosice – Pavlíkov

13. kolo, 2. a 3. května Příkosice – Libušín; Pavlíkov – Malešice; Příbram – Mořina; Kačice – Inferno; Blatná – Nusle

14. kolo, 8. a 9. května Libušín – Blatná; Nusle – Kačice;Inferno – Příbram;Mořina – Pavlíkov;Malešice – Příkosice

15. kolo, 15. a 16. května Malešice – Libušín; Příkosice – Mořina;Pavlíkov – Inferno; Příbram – Nusle;Kačice – Blatná

16. kolo, 29. a 30. května Libušín – Kačice; Blatná – Příbram; Nusle – Pavlíkov; Inferno – Příkosice;Mořina – Malešice

17. kolo, 5. a 6. června Mořina – Libušín;Malešice – Inferno;Příkosice – Nusle;Pavlíkov – Blatná; Příbram – Kačice

18. kolo, 12. a 13. června Libušín – Příbram;Kačice – Pavlíkov; Blatná – Příkosice; Nusle – Malešice; Inferno – Mořina

Pohár ČMFS

1. kolo: volno

2. kolo (29. a 30. 8.): utk. č. 1 Příbram - Mořina, 2 Ervěnice - Droužkovice, 3 Postoloprty - Brozany, 4 Dubice - Všestudy, 5 Uhl. Janovice - St. Čívice, 6 Mn. Hradiště - Poděbrady, 7 Rokytnice v O. h. - Trutnov, 8 Malešice - volno, 9 Kotvrdovice - Jihlava, 10 Dobratice - Hlučín.
3. kolo (24. a 25. 10.): 11 vítěz 1 - Karl. Vary, 12 vítěz 2 - Rakovník, 13 vítěz 3 - Krupka, 14 vítěz 4 - Hradištko, 15 vítěz 5 - Liberec, 16 vítěz 6 - DFK Ml. Boleslav, 17 vítěz 7 - Malá Skála, 18 Malešice - St. Lysá, 19 vítěz 9 - Brno, 20 vítěz 10 - Slovácko.

4. kolo (27. a 28. 3.): vítěz 11 - Plzeň, vítěz 12 - Slavia Praha, vítěz 13 - Teplice, vítěz 14 - Sparta Praha, vítěz 15 - Pardubice, vítěz 16 - vítěz 19, vítěz 17 - Hr. Králové, vítěz 18 - vítěz 20.

Čtvrtfinále se losuje.