Lány – Pavlíkov 1:0 (0:0)

Domácí se v úvodu dostali do jedné vyložené šance, když postupovali osamoceni na Melče, ale ten si s útočníkem Lán poradil. Na druhé straně zahrozil Konopásek, Bureš a Polcar, ale ani jeden pokus Pavlíkovských v bráně neskončil.

Jediný gól utkání se urodil v samém začátku druhé půle a pro Pavlíkovské byl velice smolný. Gebhart se nedomluvil s vyběhnuvším brankářem Melčem a zahrál malou domů do vlastní brány 1:0. V závěru utkání mohl z trestného kopu vyrovnat Franěk, ale jeho povedený kop bravurně zkrotil domácí brankář Novák.

„Zápas se odehrával mezi oběma vápny s minimem šancí a spíše by mu slušela remíza. Bohužel jsme smolně inkasovali vlastní gól a prohráli," uvedl trenér Pavlíkovských Luboš Gebhart.

SK Lány: Novák – Loskot , Krátký (78. Keller), Rajgl (65. Dudášik), Dudášik – Dolák, Čapek (80. Loskot), Matějka, Rybář – Švolba , Reichl.

SK Pavlíkov: Melč – Gebhart, Truksa (46. Gebhart), Novák (72. Peroutka), Franěk – Škrlant , Konopásek (81. Linhart), Polcar , Brož – Bureš, Fekete (65. Hamouz)⋌