Pavlíkov – Jesenice 1:3 (0:2)

„Bohužel jsme nepodali tak bojovný výkon jako ve Hředlích, hráli jsme trochu zaskočeně, nebyla tam taková ta zdravá agresivita, takže soupeř nás tlačil dlouhými nákopy za obranu. Jinak byla Jesenice hratelná, ale my jsme bohužel nedokázali vstřelit první gól, jako minulý týden. Hosté nám vstřelili do poločasu dvě branky, pak jsme tlačili, hostům jsme byli vyrovnaným soupeřem, ale nedokázali jsme se gólově prosadit a hosté nám po dalším nákopu za obranu přidali třetí branku. My už jsme dokázali pouze snížit. Jesenice byla hratelný soupeř, ale bez gólů to nejde," byl zklamaný obránce Pavlíkova Luboš Gebhart.

„Domácí bojují o záchranu, takže byla hra od úvodu vyrovnaná. My jsme se dostali do dvou velkých šancí, ale neproměnili je. Poté jsme se dostali do vedení, ale na druhé straně nás zachránil Řehoř. Zlom utkání byl gól Horváta do šatny. Pavlíkov sice nastoupil do druhé půle odhodlaný, ale Pfeifer přidal třetí gól a my jsme poté už hráli jen svoji hru. Domácím se podařilo snížit, ale to už bylo utkání rozhodnuté, my měli další šance, které jsme neproměnili," popsal průběh zápasu kouč Jesenice Bedřich Bočánek a dodal: „Chtěl bych všechny naše hráče pochválit, bojovali, splnili po všech stránkách předzápasovou taktiku. Děkuji také dorostencům, kteří nám v druhé půli pomohli a jsem rád, že všichni dorostenci do týmu zapadli."

Pavlíkov: Konopásek (46. Jirásek) – Linhart (8. D. Čech), L. Gebhart, Brož, Bureš – Hamouz, Polcar, Franěk (90. P. Čech), T. Gebhart, Kříž – Hink.

Jesenice: Řehoř – Altman, Mutinský (46. Beneš), P. John, Balý – Horvát, Pfejfer, Brda, Pacourek (80. Kapoun) – Jeníček, J. John.