FC 05 Zavidov – SK Pavlíkov 1:1 (0:1)

Domácím chyběl Štiller a Vanický musel nastoupit místo něj v záloze, což bylo od prvních minut znát a nebylo to ono. Naopak hosté přijeli v plné zbroji, protože jejich sestava nepostrádala téměř nikoho.

Navíc Pavlíkovu vypomáhal ligový rozhodčí Franěk ve středu hřiště, kde dokázal podržet míč. Jeho bratr na postu stopera také dělal domácím problémy. Aktivněji začali tedy hosté a ve 25. minutě se Zavidov snažil odvrátit rohový kop, který zpět do pokutového územní nacentroval Bauer, na zadní tyči se prosadil Jiřík – 0:1.

Pak se hra vyrovnala, ale vyložené šance, nebo dravost v pokutovém území chyběla. Druhá část byla úplně z jiné kategorie. Zavidov nepustil pavlíkovské hráče za polovinu hřiště, ale platné to moc nebylo.

Většina pokusů domácích končila po mele ve vápně neúspěchem. Vyložené šance moc nepřicházely. K vyrovnání byl blízko dvakrát Korčák, ale také Sekyra, který dostal pěknou nahrávku od Korčáka, jenž utekl obraně, ale na poslední chvíli Sekyrovi zadáci z Pavlíkova míč ukopli do zámezí.

Mohlo být skoro pozdě, protože vyrovnání přišlo až v 85. minutě po nádherné akci od Pichnera na Blechu a zpět na Pichnera, který připravil Sekyrovi, a ten po zemi poslal míč k tyči – 1:1.