Ohnivec Městečko - FK Kněževes 0:1 (0:0)

V první pětačtyřicetiminutovce se ani jednomu z týmu nepodařilo zasáhnout soupeřovu branku. Náznaky šancí sice byly, ale střely létaly buď mimo a nebo nad. Největší šanci mělo Městečko paradoxně díky Kněževeským, kdy jeden z hráčů málem uklidl balon do své sítě, ale Doubrava míč na lajně chytil. „ Sice jsme měli optickou převahu, ale do žádné vyložené šance jsme se nedostali,“ přiznal Jansa.

Po přestávce se domácí pokoušeli hru ještě zaktivnit a něco s výsledkem udělat, ale gólový efekt se nedostavil. „ Centry, co létaly ze strany pochytal Doubrava a nebo střely mířily nad branku,“ konstatoval Procházka. Městečku se tak nedařilo soupeři odskočit. Naopak na druhé straně v 65. minutě využil svou šanci Hanych, který vypíchl balon Kopernickému – 0:1. I přesto měli domácí šanci ještě vyrovnat, když ve vápně fauloval Čihař Bestajovského a sudí nařídil penaltu. K té se postavil P. Šnídl, ale jeho ránu Doubrava vyrazil. „ Petr dal ránu a byla to i dobře umístěná a prudká střela, ale brankář vystihl stranu,“ řekl Jansa. Pak už se Městečko srovnat nepodařilo.

„S naším výkonem dnes nemohu být spokojený. Hodně se podobal tomu z minulého týdne, ale bohužel soupeř byl teď trošku lepší a zápas rozhodla naše jedna chyba. To, že se nedá penalta, se stane, ale zápas jsme neodehráli dobře,“ hodnotil utkání Stanislav Jansa.

„Soupeř byl fotbalovější. My jsme nastoupili s pěti novými hráči a pět, co hrálo minulý týden, chybělo. Takže hráli kluci z béčka a mladší kluci, kteří to fotbalově tolik neumí, ale odbojovali to,“ řekl kněževeský trenér Miroslav Procházka.

Ohnivec Městečko: Kopernický – Kučera O.,Bestajovský, Hadrava, Procházka – Fratina, Wohl, Urban J., Šnídl J. – Šnídl P., Zelenka.

FK Kněževes: Doubrava – Čechák, Šefara, Hrubý, Čihař P. – Bradáč (75. Žižka), Zuska, Plaček, Gonda – Kutílek M (85. Vaníček), Hanych (88. Tomek).