Rakovnický okres měl tentokrát v turnaji tři zástupce a nevedli si vůbec špatně.

Senomaty sice obsadily osmou příčku, ale ve skupině potrápily Louny (0:2) a Hostouni svěřenci trenéra Kodeše podlehli ještě těsněji 0:1. V závěrečném zápase sebrali bod společenství sousedů z Kladenska Velká Dobrá/Družec po výsledku 1:1.

Ve skupině o páté až osmé místo narazily Senomaty na dalšího okresního zástupce FK Kněževes. Ten ve své skupině bojoval o semifinále a nejdříve sice prohrál s SKP Rakovník 1:4, ale po výhře nad Slavojem Kladno 5:0 mohl reálně myslet na postup. V zápase s pozdějším vítězem s SK Lhota sice prohrál 0:3, nicméně dostával smolné branky a ve svých šancích neuspěl. V souboji o páté místo remizoval se Senomaty 1:1 a na penalty vyhrál. Následně zvládl i duel o páté místo a porazil Hostouň 6:3.

Senomaty prohrály souboj o sedmé místo s kladenským Slavojem opět na penalty. Prostě smolaři neděle.
Poslední okresní zástupce SKP Rakovník 08 prošel až do finále. Po výhře nad Kněževsí sice prohrál se Lhotou 3:4, ale pak vyhrál nad Slavojem 6:0 a v semifinále porazil i Louny 3:0.

V posledním zápase turnaje se Lhotou to byly velké nervy a nakonec po remíze 2:2 rozhodovaly penalty. V těch byli úspěšní borci z Kladenska.

Kluci z SKP přesto dostali odměnu, v sobotu večer navštívili ligový zápas v Plzni. Lístky na zápas s Jabloncem získalo družstvo jako cenu za vítězství v turnaji pořádaném fotbalovým svazem v Rakovníku. A prý to byl skvělý zážitek s pozdním návratem domů.

Šéf turnaje Bedřich Koch při závěrečném vyhlášení ocenil nejlepší brankářku Moniku Horešovskou z Hostouně a Lenku Černou ze společenství Velká Dobrá/Družec.

Tour pokračuje v neděli turnajem ml. přípravek.