Během úvodních minut Doksy na Hředle vlétly, domácí nevěděli, kde jim hlava stojí a po dvou chybách Bechnera, jenž musel kvůli absencím zaskakovat na stoperu, šli hosté dvakrát sami na bránu. Jednou z toho byla tyč a podruhé vychytal Doksy gólman Malinovský. Poté se dostali ke slovu také domácí, ale Slámovu ránu z otočky gólman Doks Kieryk vytáhl. Šance se poté střídaly na obou stranách, ale hráče zrazovala špatná koncovka, nebo se vyznamenávali oba gólmani.

Druhá půle začala stoprocentní šancí Hředel, když Vávra v úniku 2 na 1 předložil balon Bechnerovi, který však vysloveně trefil pouze Kieryka. Další šanci domácích neproměnil Šmíd a tak přišel trest. Hosté vnikli do vápna, kde protihráče fauloval Bechner a byla nařízena penalta, kterou proměnil Samek – 0:1. Hosté se dostali k náporu až v poslední pětiminutovce, avšak vyplatilo se. V 87. minutě se odražený míč dostal k Vávrovi, který ho poslal do šibenice – 1:1. V závěru mohla obě mužstvy strhnout vítězství na svoji stranu, ale domácí podržel Malinovský a Sláma jen těsně minul brakovou konstrukci. Následoval tedy penaltový rozstřel, který vyšel lépe hostům.

„Myslím si, že pro diváky to byl na koukání pěkný fotbal. Remíza po 90 minutách byla naprosto spravedlivá, ale jeden bod z domácího hřiště je málo," řekl vedoucí Hředel Jan Sklenář.