Sp. Lužná – So. Mšec 5:7 (4:4)

Luženští se ze začátku zápasu moc dobře netvářili na sudího, který v 6. minutě odpískal pokutový kop proti jejich družstvu. K tomu se postavil kapitán Neužil a nemýlil se – 0:1. Do dvougólového vedení šli hosté opět zásluhou Neužila, který kopl perfektně přímý volný kop – 0:2.

Hra se obrátila a přišly i útoky Lužné. Po hrubých chybách v mšecké obraně se zrodil překvapivý průběh. Domácí otočili stav na 3:2.

Do poločasu ještě Mšec skóre dotahovala, na 3:3 dával branku Seman, a ten druhý dali hosté docela šťastně, když obrana Lužné dostávala míč do bezpečí, odrazil se od Vainara rovnou do branky. Domácí však konkurovali velice slušně a do šaten šly oba týmy se spravedlivou remízou 4:4.

Pohledné utkání, které mělo náboj i na špatném terénu za nedobrých podmínek počasí, se ve druhém poločase více uklidnilo a hráči obou týmů již nedělali takové chyby, což je důkazem „jen“ čtyř branek v druhé půli.

Do vedení šla Sparta, ale Neužil tečovanou střelou z dálky stav opět vyrovnal – 5:5. Pak už úřadoval jen Sokol, po brankách Semana a Cívky tak dotáhl tříbodový zisk na svoji stranu – 5:7.

„Na můj vkus to bylo v Lužné tvrdé utkání ze strany domácích. Máme čtyři zraněné hráče a Neužilovi šlápli domácí dokonce do obličeje. Penalta proti domácím byla i na můj vkus přísná, ale takový je fotbal. Za druhou půlku bych mohl kluky pochválit. Terén to byl těžký, bylo tu hodně listí a to svádělo ke skluzům.

Zápas to špatný nebyl, musel být atraktivní pro diváky. Nechybělo zde nasazení a my jsme z duelu vyšli šťastněji,“ hovořil po vyhraném zápase trenér Mšeci Roman Rosembaum.

Sparta Lužná: Rác, Falbr - Staněk (Hájek) - Urik - Chládek , Ambrůžek - Koula - Košulič (Drenko) - Lukeš , Šnajdr - Schöller (Polanský). Trenér Milan Šnajdr.

Sokol Mšec: Tomeš – Urbanovič, Vančura, Ducár (46. Trkal), Tichý – Stránský (60. Cívka), Vainar, Seman, Petrus – Zeman (88. Škutchan), Neužil.