„Naší hře nelze upřít bojovnost a snahu i několik dobrých fotbalových momentů. Bohužel v závěru jsme udělali chyby, které nás stály body," litoval kouč hostů Václav Švelch.

Po vyrovnané půlhodině, kdy se na namoklém terénu spíše bojovalo a nakopávalo, než kombinovalo, předvedli domácí po ose J. Hamouz – Bagi podařenou křídelní akci, na jejímž konci otvíral hlavou o tyč skóre Žalud – 1:0. Domácí byli bez ohledu na tutovku Roubíka, kterou zlikvidoval Z. Řepka, lepším týmem a do kabin šli za jednobrankového vedení.

V druhé půli se však Lišanští nechali zatlačit. Po hodině hry, když už se zdálo, že domácí dostávají hru opět pod kontrolu, přišla ztráta míče uprostřed hřiště, ze které rezultoval únik a vyrovnávací gól Roubíka. Kolešovický útočník v 78. minutě otočil zápas, když jeho střílený centr z přímého kopu prošel celým vápnem a nikým netečován skončil u pravé Řepkovy tyče. Odpovědí Lišan byla Pasekova hlavička z malého vápna po Jelínkově nabídce, kterou však lapil výborný A. Herink. V 83. minutě po rychle vhozeném autu utekl zprava Daniš a Feher jej ve vápně zastavil v rozporu s pravidly. Pokutový kop proměnil a hattrick tak završil P. Roubík – 1:3.