O spokojenosti trenéra Mrázka, který se potýká s velkou marodkou, tak nemůže být ani zdaleka řeč. „ Remíza v dnešním zápase se rovná porážce, která nás posílá do pekel,“ podotkl. Do zápasu také výrazně promluvilo zranění střelce Kudely, který bude zřejmě vyřazen na delší dobu. A to je pro Strašecí velká ztráta!

Nové Strašecí – Brandýs/Boleslav A 4:4 (3:1)

Zápas začal pro domácí výtečně. Po čtvrt hodině hry otevřel skóre nechytatelnou střelou k tyči Kudela – 1:0. Ten samý hráč přidal o deset minut později ještě druhou branku, když po vysunutí J. Mrázkem přehodil brankáře – 2:0. „ Bohužel tato chvíle byla klíčovým okamžikem, protože při gólu se Kudela zranil a musel být vystřídán,“ řekl Mrázek. Strašecí pokračoval dál a přišla ještě třetí trefa. Tentokrát z kopačky Ducára, jenž vypíchl gólmanovi balon a střílel do prázdné branky – 3:0. Vypadalo to celkem vesele, ale ještě do poločasu hosté dokázali po rohu snížit. Kut sice nebezpečnou hlavičku dokázal vyrazit, ale následnou dorážku už ne – 3:1. Těsně před přestávkou měl možnost navýšit vedení Ducár, který šel kopat penaltu po faulu na Černého, ale neproměnil.

Změna stran znamenala i výraznou změnu výsledku na světelné tabuli. Hosté nasadili do hry Petýrka, který během druhé pětačtyřicetiminutovky otočil nepříznivý výsledek. Poprvé se trefil v 52. minutě a snížil na 2:3. O deset minut později pak srovnal po centru hlavou na 3:3. Za strašecký tým dokázal odpovědět Ducár, který utekl a po kličce brankáři zakončoval do prázdné branky - 4:3. Studenou sprchu však připravil pro domácí opět Petýrek, který po rohu podruhé srovnal – 4:4.

„Dneska nemůžu být spokojený zejména s nasazením a bojovností některých hráčů. Bohužel za ně na lavičce nikoho nemám. Někteří hráči nastupují se sebezapřením po zranění, je to pro nás dost zoufalá situace,“ řekl trenér Miloslav Mrázek.

Sokol Nové Strašecí: Kut – Pejša, Duchoň, Štika, Ducár – Zázvorka (70. Mrázek L.), Břečka, Černý, Soukup - Kudela (22. Šebesta), Mrázek J.