SK Ohnivec Městečko – Loděnice 1:2 (0:0)

V prvním dějství příliš mnoho fotbalových akcí k vidění nebylo. Hosté se prezentovali rychlým kombinačním fotbalem, téměř po celé utkání udávali tempo hry. Za domácí mohl v prvním poločase otevřít skóre P. Urban, ale jeho první pokus skončil jen těsně vedle loděnické svatyně, podruhé míč vykopl z brankový čáry hostující bek. Loděnice měla v prvním fotbalovém dějství také možnost pohnout se skórem, ale koncovka nebyla ideální. Několikrát se navíc blýskl skvělými zákroky domácí brankář Kopernický.

V druhém poločase se již přítomní diváci dočkali branek. V šedesáté minutě podnikli hosté rychlý útok po pravém křídle. Na následný centr si nejlépe naběhl nikým neatakovaný Bartoš a hlavou poslal míč do sítě domácích – 0:1. Po vstřelené brance narostlo fotbalové sebevědomí loděnickým hráčům ještě více a snažili se držet míč na svých kopačkách co nejdéle. Městečko mohlo srovnat v 67. minutě. K trestnému kopu se postavil P. Šnídl. Bohužel jeho tvrdá rána jen o několik desítek centimetrů minula cíl. Hosté chtěli navýšit svůj brankový náskok, v cestě jim ale stálo odhodlání domácích fotbalistů. Domácím borcům se podařilo v osmdesáté minutě vyrovnat. Po několika rychlých přihrávkách se míč dostal do pokutového území hostů. Ve skrumáži se nejlépe zorientoval P. Urban – 1:1. Městečští fotbalisté cítili šanci na obrácení výsledku a i proto se hnali trošku bezhlavě do ofenzivy. Jenže toho soupeř dokonale využil a v posledních minutách zápasu po rychlém protiútoku do otevřené obrany Městečka stanovil definitivní podobu výsledku Křížek – 1:2.

„Soupeř byl velice kvalitní, dobře rychlostně a kombinačně vybavený, což nám dělalo nemalé problémy. Škoda jen, že se nám nepodařilo udržet remízový výsledek do konce zápasu. Chtěli jsme strhnout vedení na svou stranu, ale soupeř nás dokonale potrestal,“ poohlédl se za sobotním domácím duelem městecký lodivod Stanislav Jansa.