Baník Rynholec - Sparta Lužná B 0:3 (0:1)

Úvodní dějství v podstatě nic pozitivního hrstce diváků nenabídlo a od samotného začátku připomínalo dění na hřišti hru kočky s myší. Sparta zatlačila svého soupeře do hluboké defenzívy, ale její hráči se doslova předháněli v nepřesnostech. Slibné kombinace často končily před domácí šestnáctkou, když velký podíl na tom měl 12. rynholecký hráč - značně nerovný povrch hřiště se svými nevyzpytatelnými záludnostmi. Luženští to tedy zkoušeli vzduchem, jenže pak zase fotbal ztrácel vše, co jej činí přitažlivým. Prostě byla k vidění fotbalová bída bez šancí, vtipu a nápadu. Oživení přinesla až 40. minuta, v níž byl faulován v domácím pokutovém území Kameník a následnou penaltu s přehledem zužitkoval Topinka.
Po obrátce se Sparta přece jen lépe vyrovnala s terénními nástrahami a přišly i šance. Ve 48. minutě mířil v dobré pozici vedle Šnajdr, domácí hráči zahrozili ve své ojedinělé šanci v 54. minutě, skóre se však neměnilo. V 65. minutě chyběl tvrdé střele Mezeie pověstný kousíček, a také Rynholečtí o pět minut později promarnili svoji snad poslední šanci. Pak už totiž začala úřadovat Sparta. Nejprve v 73. minutě Šnajdrova dělovka ze šesti metrů mířila ještě do korun vzrostlých topolů, ale o dvě minuty později se již stav měnil. Po faulu na unikajícího Mezeie zahrával trestný kop z pravé strany Ambrůžek a zatočil míč tak šikovně, že nedal domácímu brankáři šanci - 0:2.

Zápas tím byl prakticky rozhodnut, jenže klidu na hřišti kupodivu razantně ubylo, zbyl-li tam vůbec nějaký a hlavní arbitr Sýkora musel sáhnout v několika případech k žlutým napomenutím. Ke slovu se pak přece jen opět přihlásil fotbal. V 85. minutě na bezvadný Topinkův pas naběhl Šnajdr a dělovkou orazítkoval rynholeckou svatyni. Vše si však vynahradil po dalších dvou minutách, když odražený míč poslal potřetí do domácí sítě a dal tím výsledku konečnou podobu.
Luženská rezerva také v tomto duelu dokázala prodat svoji kvalitu a vítězství, byť utrápené, svoji hodnotu rozhodně má.