Nové Strašecí – Motorlet Praha 1:1 PK 6:7 (1:1)

Je to snad k nevíře. Domácí se ujali po rohovém kopu a zásahu Pospíšila vedení 1:0. Po chybě a nedůrazu ve vápně pak bezprostředně po zranění a střídání stopera Duchoně dostali vyrovnávací branku. Do konce poločasu zbývalo 6 minut, ale pár šancí nikdo v gól nepřetavil.

Domácí dokonce nedali pokutový kop, který jim sudí v řádné době nabídl. Nedali ani dalších X šancí, které zívaly před pražskou brankou, a že jich nebylo málo. Motorlet Doubravu skoro neohrozil. Strašecí podalo hezký výkon, bohužel tomu chyběla ještě jedna branky, aby se po devadesáti minutách nemusely kopat penalty, které opět v šesté sérii domácí nezvládli.

„Zápas jsme zahráli dobře, myslím, že výkon od nás byl kvalitní, samozřejmě i soupeř byl z těch lepších a nedal nám nic zadarmo. Nedali jsme penaltu ani ve hře a opět máme po rozstřelu jen jeden bod. Sbírá se to hrozně těžko, když už počtvrté máme jeden bod.

Kdybychom měli vždy místo toho body dva, tak bychom byli úplně jinde. Máme zvláštní šňůru… Stínem zápasu jsou zranění obou stoperů Duchoně a Bláhy," zhodnotil další domácí zápas trenér Radim Suchánek.

Strašecí: Doubrava – Mžourek, Bláha (77. Janoušek), Duchoň (37. Bidrman), Ducár – Kapek, Pospíšil, Vašák, Milec, Farkaš – Franěk.